kuchnieportal
5 5 46

Kran sterowany smartfonem – Zuvo water Stratus

Zuvo water Stratus, czyli kran z filtrem sterowany Smartfonem to ciekawa nowinka technologiczna dla osób, które dbają o zdrowie i są zainteresowani poprawą jakości wody pitnej w swoich domach.

Kran z wbudowanym filtrem Stratus oczyszcza wodę w trakcie kilkuetapowego procesu, w trakcie którego zanieczyszczenia są usuwane za pomocą filtra węglowego, światła ultrafioletowego (uv) oraz ozonu. Kran posiada dodatkowo wbudowaną aplikację, która umożliwia przekazywanie różnych danych do Smartfona tj. na przykład ile czasu pozostało do wymiany filtra czy jakie faktycznie zanieczyszczenia zostały z wody usunięte. Aplikacja umożliwia również zapoznanie się ze statystykami na temat naszego domowego zużycia wody. Urządzenie dodatkowo jest wstanie skazać wybór filtra najbardziej odpowiedniego do jakości naszej wody.

Polecamy: 
 


Zestaw składa się z jednej baterii zlewozmywakowej, połączonego z nią filtra, który można zamontować pod zlewem bądź na kuchennym blacie oraz zestawu aplikacji na telefon komórkowy. Bateria zlewozmywakowa, uruchamiana za pomocą dotykowego panelu dostępna jest w 6 różnych wersjach stylistycznych. Produkt będzie wkrótce dostępny w sprzedaży w Polsce. Orientacyjna cena Zuvo water Stratus to ok. 2. 000 zł.

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=WAYgs3GYnHc

Meloe
15 sierpnia 2013, 21:00
4/0

Pomysł odjechany ale cena nie na polskie realia…

Dołącz do dyskusji