kuchnieportal

Konkurs Inspirujące Wnętrza CAD Projekt K&A oraz KRONOSPAN rozstrzygnięty!

Znamy już laureatów pierwszej edycji Konkursu Inspirujące Wnętrza – KRONOSPAN I CAD Projekt K&A. Spośród 50 nadesłanych projektów, które spełniły wymagania konkursowe, najlepszym okazał się projekt Tadeusza Tomaszewskiego przedstawiający nadmorski apartament o powierzchni 65m2. Podsumowanie konkursu oraz prezentacja nagrodzonych prac odbyła się podczas targów organizowanych przez firmę Kronospan – Hausmesse Szczecinek – 9.06.2015 roku. Łączna pula nagród w konkursie wyniosła ponad 20 000 zł. 

Konkurs-Inspirujące-Wnętrz-CAD-Projekt-K&A-oraz-KRONOSPAN-rozstrzygnięty.jpg
Fot. Projekt, który zajął I miejsce w Konkursie Inspirujące Wnętrza, autor: Tadeusz Tomaszewski

Konkurs organizowany przez KRONOSPAN i CAD Projekt K&A inspirowany był współczesnym podejściem do wykorzystywania dowolnych materiałów i produktów w projektowaniu wnętrz. W pracach konkursowych zaprezentowano m.in. oryginalne, nieoczywiste i często zupełnie nowe sposoby wykorzystania tekstur w pomieszczeniach.

Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu części mieszkania z aneksem kuchennym i garderobą, przy wykorzystaniu jednej z kolekcji marki KRONOSPAN. Projekty nadesłane przez architektów i projektantów wnętrz zostały w większości zrealizowane w programie CAD Decor PRO firmy CAD Projekt K&A. Były one oceniane pod kątem funkcjonalności, estetyki oraz innowacyjności w zastosowaniu płyt Kronospan w nietypowym wnętrzu.

Jury w składzie: Product Manager Marcin Pietrzyk, Architekt Krzysztof Dąbrowski (przedstawiciele CAD Projekt K&A), Dagmara Mach, Alicja Milos (przedstawiciele Kronospan) oraz projektantka Katarzyna Orwat za najlepszą uznało pracę Tadeusza Tomaszewskiego. Zwycięski projekt mieszkania o powierzchni  65 m2 inspirowany był widokiem wybrzeża morskiego poza sezonem. Jury zwróciło uwagę na spójność wnętrza oraz kreatywne rozwiązania dla garderoby, w której szafa wnękowa pełni dodatkowo rolę ozdoby przestrzeni. Garderobę, stworzoną w Module Szaf Wnękowych (aplikacja z oferty CAD Projekt K&A) organizatorzy konkursu pokazali w Strefie Płyt na targach Hausmesse. Zwycięzca otrzymał 5000 zł i program CAD Decor PRO.

Konkurs-inspirujące-wnętrza-CAD-Projekt-i-Kronospan-rozstrzygnięty-3.jpg
Fot. Projekt, który zajął II miejsce w Konkursie Inspirujące Wnętrza, autorka: Bogumiła Dembińska-Bołd

Miejsce II przyznano Bogumile Dembińskiej-Bołd za projekt ?Wspomnienia z dzieciństwa? prezentujący dwupoziomowe mieszkanie z antresolą. Na antresoli zlokalizowano łazienkę, która widziana z parteru, przypomina drewniany domek. Autorka otrzymała 3000 zł i bon CAD Projekt o wartości 2000 zł.

Miejsce III zajęła Barbara Witek za projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego, w którym udało się połączyć przestronność z przytulnym charakterem wnętrza. Założeniem projektantki było stworzenie przestrzeni, w której komfortowo i beztrosko będą się czuli zarówno rodzice, jak i dzieci. Zdobywczyni trzeciego miejsca otrzymała 1000 zł oraz bon CAD Projekt K&A o wartości 1000 zł.

Konkurs-Inspirujące-Wnętrz-CAD-Projekt-K&A-oraz-KRONOSPAN-rozstrzygnięty-2.jpg
Fot. Projekt, który zajął III miejsce w Konkursie Inspirujące Wnętrza, autorka: Barbara Witek

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95