kuchnieportal

Konferencja dla architektów i projektantów wnętrz w Łodzi

30 września w Hotelu Hilton w Łodzi odbędzie się konferencja IDEALNY DOM I WNĘTRZE skierowana do architektów i projektantów wnętrz. Celem spotkania jest przybliżenie tematyki związanej z promocją własnej marki i zwiększenie zainteresowania nią klientów, a w konsekwencji – wzrost sprzedaży.  

Konferencja-dla-projektantów-i-architektów-wnętrz-w-Łodzi.jpg

W czasie konfekcji IDEALNY DOM I WNĘTRZA odbędą się dwa wykłady, które poprowadzi dr Marek Borowniński, który jest specjalistą od psychologii koloru, couchem biznesowym i doradcą wizerunkowy wielu firm.

Podczas szkolenia ?Jak ściągnąć klientów do własnej pracowni architektonicznej? zaprezentowane zostaną sposoby prowadzące do zwiększenia liczby klientów i wzrostu sprzedaży. Natomiast wykład pt. ?Najnowsze trendy w marketingu i promocji własnego studia projektowego? przybliży uczestnikom tematykę instrumentów wykorzystywanych we współczesnym marketingu i promocji.

Kolejne konferncje z cyklu IDEALNE DOM I WNĘTRZ odbędą się 28 października w Poznaniu i 2 grudnia w Katowicach. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.perfecthome.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95