kuchnieportal
5 5 61

Konferencja dla architektów i projektantów wnętrz w Łodzi

30 września w Hotelu Hilton w Łodzi odbędzie się konferencja IDEALNY DOM I WNĘTRZE skierowana do architektów i projektantów wnętrz. Celem spotkania jest przybliżenie tematyki związanej z promocją własnej marki i zwiększenie zainteresowania nią klientów, a w konsekwencji – wzrost sprzedaży.  

Konferencja-dla-projektantów-i-architektów-wnętrz-w-Łodzi.jpg

W czasie konfekcji IDEALNY DOM I WNĘTRZA odbędą się dwa wykłady, które poprowadzi dr Marek Borowniński, który jest specjalistą od psychologii koloru, couchem biznesowym i doradcą wizerunkowy wielu firm.

Podczas szkolenia „Jak ściągnąć klientów do własnej pracowni architektonicznej” zaprezentowane zostaną sposoby prowadzące do zwiększenia liczby klientów i wzrostu sprzedaży. Natomiast wykład pt. „Najnowsze trendy w marketingu i promocji własnego studia projektowego” przybliży uczestnikom tematykę instrumentów wykorzystywanych we współczesnym marketingu i promocji.

Kolejne konferncje z cyklu IDEALNE DOM I WNĘTRZ odbędą się 28 października w Poznaniu i 2 grudnia w Katowicach. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.perfecthome.pl

Dołącz do dyskusji