kuchnieportal

Idealnie dobrany zlewozmywak – materiały i kolory.

Perfekcyjnie dobrany kolor zlewozmywaka to przysłowiowa kropka nad „i”, która dopełni aranżację kuchni i przesądzi o udanym efekcie końcowym całej kompozycji pomieszczenia. Decydując się na zakup tego sprzętu kuchennego warto wybrać taki, który jest odporny na uszkodzenia i łatwy w czyszczeniu. Zlewozmywaki w bogatej ofercie kolorystycznej, z niezwykle trwałych materiałów bazujących na naturalnym granicie oferuje firma Schock.  

Zlewozmywak Schock, kolor Erth
Fot. Zlewzomywak Schock w kolorze Earth. 

Idealne połączenie zlewozmywaka, blatu i frontów kuchennych pozwala uzyskać niepowtarzalną atmosferę, niezależnie od stylu, w jakim urządzona jest kuchnia.
Zlewozmywaki firmy Schock występują w bogactwie atrakcyjnych kolorów (od stonowanych kolorów ziemi po przez jasne kremowe kolory, wyraziste czerwienie i głębokie szarości), które zapewniają niemal nieograniczone możliwości projektowe. Oto kilka najciekawszych przykładów kolorów zlewozmywaków dostępnych w ofercie firmy Schock:

1. Rouge – ognista czerwień  to nowy, niespotykany kolor na rynku, który stwarza nowe możliwości aranżacyjne. Odważna propozycja, która spodoba się fanom awangardowych rozwiązań aranżacyjnych. Ognista czerwień dostępna jest w materiale Cristadur w modelach Waterfall D-100 i Waterfall D-150 w wersji wpuszczanej w blat i na równi z blatem.

2. Earth – kremowo – brązowy, oryginalny odcień powstał z inspiracji kolorami występującymi przyrodzie. Kolor ziemi z efektem metalicznym harmonijnie współgra z elementami w odcieniu pastelowym. Odcień ten oferowany jest w materiale Cristadur we wszystkich modelach z wyjątkiem Grando.

Kolor Creama SchockKolor Bazalt Schock
                           Fot. Kolor Creama.                           Fot. Kolor Bazalt. 

3. Crema – jasny, słoneczny, kremowo-żółty odcień, dodający wiele pozytywnej energii.
Idealny w połączeniu z prawie każdym kolorem i materiałem. To dobry wybór zarówno w przypadku zestawień z innymi jasnymi, jak i ciemnymi ciepłymi kolorami. Szczególnie dobrze współgra z naturalnymi barwami o delikatnych czerwonych odcieniach, jak np. odcień wiśni lub innych drzew owocowych.

Zlewozmywak Schock Viola
Fot. Zlewozmywak Schock Viola D – 100 w kolorze Basalt. 

Basalt – głęboki, szary kolor będący doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji. Bardzo dobrze się sprawdzi w kontrastowym zestawieniu np. z bielą. Idealny, również jako element aranżacji, w których występują inne szarości, np. modny obecnie beton.

Materiały z których wykonana jest armatura Schock to zaawansowane technologicznie, opatentowane formuły, która gwarantują higienę i niezawodność użytkownia zlewozmywaka przez lata w naszych kuchniach.

Crystalite – 80 % kwarcu, najtwardszego składnika granitu, połączonego z najwyższej jakości akrylem i pigmentami tworzy niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia strukturę. Powłoka antybakteryjna Antibac, która powstaje na bazie dodania do masy granitowej jonów srebra, zabezpiecza przed rozwojem bakterii na powierzchni zlewozmywaka aż do 95 %.

Cristadur – materiał wyjątkowo higieniczny i miły w dotyku. W wyniku skomplikowanego nanotechnologicznego procesu utwardzania wierzchnia warstwa tych zlewozmywaków jest gładka, nie łapie zabrudzeń (efekt Nanoclean). Materiał wzbogacono dodatkowo o formułę Antibac zapobiegającą rozwojowi bakterii.

Czytaj również:

Szafki kuchenne na wymiar 

Wysokość mebli kuchennych 

Kuchnia w szarościach

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95