kuchnieportal
5 5 51

Idealnie dobrany zlewozmywak – materiały i kolory.

Perfekcyjnie dobrany kolor zlewozmywaka to przysłowiowa kropka nad „i”, która dopełni aranżację kuchni i przesądzi o udanym efekcie końcowym całej kompozycji pomieszczenia. Decydując się na zakup tego sprzętu kuchennego warto wybrać taki, który jest odporny na uszkodzenia i łatwy w czyszczeniu. Zlewozmywaki w bogatej ofercie kolorystycznej, z niezwykle trwałych materiałów bazujących na naturalnym granicie oferuje firma Schock.  

Zlewozmywak Schock, kolor Erth
Fot. Zlewzomywak Schock w kolorze Earth. 
 

Idealne połączenie zlewozmywaka, blatu i frontów kuchennych pozwala uzyskać niepowtarzalną atmosferę, niezależnie od stylu, w jakim urządzona jest kuchnia.  
Zlewozmywaki firmy Schock występują w bogactwie atrakcyjnych kolorów (od stonowanych kolorów ziemi po przez jasne kremowe kolory, wyraziste czerwienie i głębokie szarości), które zapewniają niemal nieograniczone możliwości projektowe. Oto kilka najciekawszych przykładów kolorów zlewozmywaków dostępnych w ofercie firmy Schock:

Zlewozmywak Schock D - 100, Ognista czerwień
Fot. Zlewozmywak Schock Waterfall D – 100 w kolorze Rouge. 

1. Rouge – ognista czerwień  to nowy, niespotykany kolor na rynku, który stwarza nowe możliwości aranżacyjne. Odważna propozycja, która spodoba się fanom awangardowych rozwiązań aranżacyjnych. Ognista czerwień dostępna jest w materiale Cristadur w modelach Waterfall D-100 i Waterfall D-150 w wersji wpuszczanej w blat i na równi z blatem.
 
2. Earth – kremowo – brązowy, oryginalny odcień powstał z inspiracji kolorami występującymi przyrodzie. Kolor ziemi z efektem metalicznym harmonijnie współgra z elementami w odcieniu pastelowym. Odcień ten oferowany jest w materiale Cristadur we wszystkich modelach z wyjątkiem Grando.

                    Kolor Creama Schock   Kolor Bazalt Schock
                           Fot. Kolor Creama.                           Fot. Kolor Bazalt. 
 
3. Crema– jasny, słoneczny, kremowo-żółty odcień, dodający wiele pozytywnej energii.
Idealny w połączeniu z prawie każdym kolorem i materiałem. To dobry wybór zarówno w przypadku zestawień z innymi jasnymi, jak i ciemnymi ciepłymi kolorami. Szczególnie dobrze współgra z naturalnymi barwami o delikatnych czerwonych odcieniach, jak np. odcień wiśni lub innych drzew owocowych.

Zlewozmywak Schock Viola
Fot. Zlewozmywak Schock Viola D – 100 w kolorze Basalt. 
 
Basalt – głęboki, szary kolor będący doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji. Bardzo dobrze się sprawdzi w kontrastowym zestawieniu np. z bielą. Idealny, również jako element aranżacji, w których występują inne szarości, np. modny obecnie beton.
 
Materiały z których wykonana jest armatura Schock to zaawansowane technologicznie, opatentowane formuły, która gwarantują higienę i niezawodnośćużytkownia zlewozmywaka przez lata w naszych kuchniach.  
 
Crystalite – 80 % kwarcu, najtwardszego składnika granitu, połączonego z najwyższej jakości akrylem i pigmentami tworzy niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia strukturę. Powłoka antybakteryjna Antibac, która powstaje na bazie dodania do masy granitowej jonów srebra, zabezpiecza przed rozwojem bakterii na powierzchni zlewozmywaka aż do 95 %. 
 
Cristadur – materiał wyjątkowo higieniczny i miły w dotyku. W wyniku skomplikowanego nanotechnologicznego procesu utwardzania wierzchnia warstwa tych zlewozmywaków jest gładka, nie łapie zabrudzeń (efekt Nanoclean). Materiał wzbogacono dodatkowo o formułę Antibac zapobiegającą rozwojowi bakterii.

Dołącz do dyskusji