kuchnieportal

Greenery kolorem 2017 roku. Jak wprowadzić go do swojej kuchni?

Greenery kolorem 2017 roku. Jak wprowadzić go do swojej kuchni?

Kolorem 2017 roku według Instytutu Pantone został Greenery, czyli soczysta zieleń. Te świeżą barwę z powodzeniem możemy wprowadzić do kuchennych aranżacji za pomocą wyrazistych elementów lub subtelnych dodatków. Podpowiadamy, jak zaakcentować kolor 2017 w swojej kuchni! 

Instytut Pantone pod koniec każdego roku ogłasza kolor, który będzie motywem przewodnim w kolejnych dwunastu miesiącach. Kolory roku Pantone często znajdują swoje odzwierciedlenie w świecie mody, designu i innych dziedzinach, w których barwy odgrywają ważna rolę. Sam Instytut istnieje od 1962 roku i zajmuje się doradztwem kolorystycznym oraz produkcją dla przemysłu poligraficznego. Firma opracowała własny systemem identyfikacji kolorów, który w swoje podstawowej wersji obejmuj 1114 barw.
 
greenery_kolorem_2017_roku_2.jpgGreenery, czyli soczysta zieleń to kolor, który wydaje się stać w opozycji do dominujących trendów, czyli stonowanych wnętrz z dominującymi bielami, szarościami i beżami. Jednak te spokojne kolory stanowią świetną bazę dla zielonych, wyrazistych elementów. 
 
Najbardziej naturalnym sposobem na zaakcentowanie najmodniejszego odcienia 2017 roku w swojej kuchni jest żywa roślinność, czyli kwiaty i zioła. Możemy również pokusić się o bardziej zdecydowany akcent w formie ściany z roślin (np. stabilizowanego mchu). Zieleń łatwo wprowadzimy do wnętrza również w postaci zastawy, wazonów, pojemników na przyprawy czy np. dodatkowej, zielonej półki (niezbaudowane półki, które nawiązują swym wyglądem do mebli pokojowych to jeden z hitów kuchennych aranżacji).
 

Zlewozmywak w kolorze roku 2017!

Oryginalną propozycją dla osób, które kochają zieleń i chciałyby na stałe wprowadzić ją do swojej kuchni, jest zlewozmywak w tym kolorze! Taki oryginalny produkt znajdziemy w ofercie niemieckiego producenta zlewozmywaków granitowych klasy premium, marki Schock. Schock opracował unikalną paletę barw dla jednego z modeli swoich zlewozmywaków: Nemo N-100s, która oprócz zieleni obejmuje kolory: pomarańczowy, żółty, niebieski i różowy. Zobacz: zlewozmywaki Nemo N-100s
 
Nemo N-100s to niezwykle kompaktowy model, który świetnie sprawdzi się w niewielkiej kuchni oraz jako uzupełnienie zmywarki. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 49×51 cm, a minimalna podbudowa 50 cm.

greenery_kolorem_2017_roku_3_schock_nemon100.jpg
 
Jest on wykonany z opatentowanego materiału CRISTALITE+, który w ponad 80% składa się z wyselekcjonowanych cząsteczek kwarcu (najtwardszego składnika granitu), połączonych z akrylem i pigmentami. Nemo N-100s, podobnie jak inne zlewozmywaki Schock, jest odporny na przebarwienia, zarysowania i blaknięcie pod wpływem promieni UV, dzięki czemu jego zielona powierzchnia będzie prezentować się efektownie przez cały okres użytkowania. 

Dopełnieniem zlewozmywaka jest bateria z obrotową wylewką SC 50000 Green, wzmocniona granitowym pierściem. Zobacz: bateria SC 50000 

Greenery_kolorem_2017_roku_5_bateria_schock.jpg
 

W trosce o środowisko

Kolor 2017 roku ma również zwrócić nasza uwagę na ekologię, troskę o siebie oraz otoczenie. Schock kładzie duży nacisk na ochronę środowiska, wykorzystując w swoje produkcji naturalne materiały oraz surowce wtórne. Ponadto wysoka jakość i trwałość zlewozmywaków przekładają się na długi czas ich użytkowania (średnio jeden zlewozmywak Schock służy ponad 20 lat). Potwierdzeniem solidności produktów firmy i jej proekologicznego podejścia są atesty zgodności z niemieckimi standardami jakościowymi i środowiskowymi.

Greenery_kolorem_2017_roku_4.png

1.02.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95