kuchnieportal

Fronty wykonane w technologii laserowej. Nowość w ofercie firmy SAS!

Fronty wykonane w technologii laserowej. Nowość w ofercie firmy SAS!

Nowoczesne materiały w połączeniu z zaawansowanymi technologiami produkcji pozwalają tworzyć fronty o niespotykanej dotychczas jakości oraz wyjątkowym wyglądzie. Doskonałym przykładem tego są fronty akrylowe Rauvisio Brilliant oraz fronty z tworzywa imitującego szkło Rauvisio Crystal marki Rehau – nowość w ofercie firmy SAS, ogólnopolskiego dystrybutora produktów dla przemysłu meblowego. Stanowią one nowoczesną i funkcjonalną alternatywę dla powierzchni lakierowanych oraz szklanych.  

Fot. SAS, www.sassc.com.pl

Nowa oferta frontów firmy SAS to rozwiązanie pozwalające tworzyć wyjątkowe meble o różnorodnym zastosowaniu. Stanowi ona efekt poszukiwań produktów zgodnych z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, które jednocześnie będą niepowtarzalne i innowacyjne. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, że fronty Rauvisio Brilliant oraz Rauvisio Crystal odznaczają się wyjątkowymi parametrami użytkowymi oraz perfekcyjnym wyglądem. Technologia laserowa pozwala uzyskać unikalny efekt jednolitej bryły z niewidocznymi spoinami oraz nadaje frontom wyjątkową trwałość, odporność na uszkodzenia i szkodliwe działanie wilgoci. Rauvisio Brilliant oraz Rauvisio Crystal to nowy standard w branży meblarskiej. 
 
Fronty akrylowe Rauvisio Brilliant
 

Fronty akrylowe Rauvisio Brilliant odznaczają się wyjątkowym połyskiem i głębią koloru. Ich powierzchnia pięknie odbija światło, optycznie powiększając wnętrze oraz nadając mu elegancki, nowoczesny wygląd. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej efekt połysku uzyskany jest na całej powierzchni a miejsca łączenia obrzeży z płytą stają się niewidoczne. Efekt monolitu potęguje perfekcyjne dopasowanie kolorystyczne obrzeży do powierzchni frontów. Kolekcja Rauvisio Brilliant dostępna w ofercie SAS występuje w 12 wyselekcjonowanych odcieniach.

Fronty_wykonane_w_technologii_laserowej_Nowość_w_ofercie_firmy_SAS.jpg
Fot. Rehau
 
Technologia laserowa służy również optymalizacji procesu produkcji frontów, przez co koszt płyt Rauvisio Brilliant z obrzeżem łączonym laserowo jest podobny do tradycyjnych płyt lakierowanych.
 
Fronty z tworzywa imitującego szkło Rauvisio Crystal
 
Fronty Rauvisio Crystal wykończone polimerowym materiałem imitującym szkło charakteryzują się wyjątkowym, niespotykanym dotychczas wyglądem. Ich lustrzana powierzchnia doskonale podkreśla nowoczesną elegancję wnętrza i pozwala je efektownie wyróżnić.

Fronty_wykonane_w_technologii_laserowej_Nowość_w_ofercie_firmy_SAS_2.jpgFronty Rauvisio Crystal są lżejsze od swoich szklanych odpowiedników, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo komfortowe. Ponadto materiał Crystal jest odporny na zarysowania, pęknięcia i promienie UV – nawet w intensywnie oświetlonej naturalnym światłem kuchni meble zachowają niezmieniony wygląd. Kolekcja Crystal dostępna jest w 16 wariantach wzorniczych, w tym 8 utrzymanych w niezwykle modnym macie. Dzięki temu fronty mogą być użyte w różnorodnych aranżacjach.

Z punktu widzenia wykonawcy mebli istotną zaletą płyt z kolekcji Rauvisio Crystal jest maksymalna elastyczność ich obróbki. Można nadać im różnorodny kształt oraz wzbogacić je frezowaniami, dzięki czemu znajdą one zastosowanie w wielu projektach mebli.

Fot. Rehau

Technologia laserowego łączenia obrzeży z powierzchnią
 
Łączenie obrzeży frontów techniką laserową nadaje im wyjątkową trwałość i funkcjonalność – fronty doskonale sprawdzą się zarówno w aranżacjach kuchni, salonu, łazienki czy sypialni. Technika ta pozwala uzyskać bezspoinowy monolit odporny na uszkodzenia, wilgoć, a przy tym prezentujący się niezwykle efektownie. Technologia laserowa wykorzystywana w produkcji frontów Rauvisio Brilliant i Rauvisio Crystal gwarantuje perfekcyjne łączenie powierzchni z obrzeżem, niemożliwe do uzyskania w przypadku innych metod produkcji. Ponadto idealnie gładka powierzchnia frontów akrylowych i Crystal jest niezwykle łatwa w czyszczeniu, co jest szczególnie istotne w przypadku mebli kuchennych. Równa, nieporowata powierzchnia jest higieniczna i bezpieczna dla domowników.

Dodatkowe informacje o frontach Rauvisio Brilliant i Rauvisio Crystal dostępnych w ofercie firmy SAS można znaleźć na stronie www.sassc.com.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95