kuchnieportal
5 5 63

Designerskie szuflady AXIS z cienkim płaszczem bocznym od GTV

Designerskie szuflady AXIS z cienkim płaszczem bocznym od GTV

Od nowoczesnych mebli oczekuje się, aby były zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Duża w tym rola akcesoriów meblowych, które powinny charakteryzować się ciekawym designem oraz wysoką jakością. Nowy system szuflad AXIS od firmy GTV, międzynarodowego dystrybutora akcesoriów meblowych oraz oświetlenia, doskonale łączy w sobie nowoczesny wygląd, trwałość i komfort użytkowania. Z ich pomocą można wykonać elegancką i funkcjonalną zabudowę spełniającą najwyższe wymagania.   

Fot. GTV

Rynek akcesoriów meblowych nastawiony jest na projektowanie szuflad wyróżniających się ciekawym i jednocześnie funkcjonalnym designem. Liczą się detale, które decydują o charakterze mebli. Odpowiedzią na ten trend są nowe szuflady AXIS od GTV o smukłej i dynamicznej sylwetce. Boki tych szuflad zostały zwężone, dzięki czemu zyskały one jeszcze bardziej nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Dodatkowo zastąpiono w nich zaokrągloną linię płaszcza wewnętrznego linią prostą. Powiększa to wnętrze szuflad – przy tych samych wymiarach zewnętrznych zabudowa może pomieścić więcej rzeczy, niż w przypadku wykorzystania szuflad o tradycyjnej budowie.


Szuflady AXIS, mimo swojej smukłej budowy, są bardzo wytrzymałe – mogą udźwignąć ciężar do 40 kg. Wysokiej jakości prowadnice zapewniają komfortową i bezawaryjną pracę szuflad, a także ich pełny wysuw, dzięki czemu użytkownik ma swobodny dostęp do wszystkim umieszczonych w nich rzeczy. Produkty z serii AXIS wyposażone są ponadto w mechanizm spowolnienia ruchu przy zamknięciu, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania.

Szuflady AXIS dostępne są w trzech wysokościach oraz w dwóch, najmodniejszych wariantach kolorystycznych: bieli i szarym. Dodatkowo posiadają regulację w pionie i poziomie, co pozwala na perfekcyjne ustawienie frontu względem korpusu szuflady.

Więcej informacji o systemie szuflad AXIS:


Szuflady AXIS można nabyć u Autoryzowanych Dystrybutorów produktów firmy GTV. 
 

Aaron pietruszkaa
25 sierpnia 2015, 23:44
3/0

No to teraz zamiast w szafie, będę dzieciaka zamykał w szufladzie 😉 skoro dają radę dźwignąć 40 kg.

Dołącz do dyskusji