kuchnieportal

47. Międzynarodowe Targi Budownictwa Twój Dom 2015 – podsumowanie

26 kwietnia w Bielsku-Białej zakończyła się 47. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa „Twój Dom 2015”. Wydarzenie zgromadziło wielu wystawców i zwiedzających, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. 

Międzynarodowe-Targi-Budowlane-Twój-Dom-2015.jpg

Tegoroczna edycja Targów ?Twój Dom? zgromadziła rekordową ilość wystawców oraz osób odwiedzających ? frekwencja wzrosła o 20% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Wydarzenie stanowiło arenę spotkań przedstawicieli sektora budownictwa, wyposażenia i aranżacji wnętrz z klientami. Dla wystawców była to okazja do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania cennych relacji handlowych, a dla odwiedzających do zapoznania się nowościami rynkowymi.

Poza zwiedzaniem stoisk, uczestnicy Targów ?Twój Dom? mogli wziąć udział w istotnych dla branży konferencjach i prezentacjach oraz odwiedzić Strefę Dobrych Wnętrz poświęconą aranżacji, wyposażeniu i wykończeniu wnętrz. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również innowacyjne materiały i urządzenia umożliwiające wybudowanie ciepłego domu o niższych kosztach eksploatacji. Zostały one zaprezentowane w ramach Wyspy Nowości.

Kolejna edycja Targów odbędzie się w dniach 25-27 września 2015 r.

Organizatorem wydarzenia było Biuro Promocji i Wystaw Astra (www.targibielskie.pl) a jego patronem medialnym serwis kuchnieportal.pl.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95