kuchnieportal

Znajdź swój zlewozmywak na www.schock.com.pl

Znajdź swój zlewozmywak na www.schock.com.pl

Podczas urządzania kuchni musimy podjąć wiele decyzji, zarówno odnośnie jej wystroju: stylu i kolorystyki, jak i wyposażenia. Jedna z nich dotyczy wyboru zlewozmywaka, który będzie dostosowany do zabudowy kuchennej oraz naszych oczekiwań użytkowych. Firma CCI – polski dystrybutor zlewozmywaków granitowych Schock – przygotował dla swoich klientów duże ułatwienie w formie przyjaznej i intuicyjnej strony ze szczegółowymi opisami i zdjęciami zlewozmywaków klasy premium. 

Fot. Zlewozmywak MONO D-100 Vintage CRISTADUR, Schock 
 

Łatwiejsze urządzanie kuchni dzięki Internetowi 

55% Polaków dokonuje zakupów za pośrednictwem Internetu., natomiast 43% osób, które wybierają tradycyjne kanały sprzedaży, poszukuje w sieci informacji o produkcie przed ostatecznym zakupem[1]. Nowe zwyczaje Polaków wymagają nowych form komunikacji na linii klient – przedsiębiorstwo. Wyjściem naprzeciw oczekiwaniom konsumentów są m.in. profesjonalne i przyjazne strony internetowe, które pozwalają w jednym miejscu znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat produktów danej marki. Dzięki nim również wybór najlepszego wyposażenia do kuchni staje się znacznie łatwiejszy i mniej czasochłonny.

Strona przygotowana przez firmę CCI poświęcona produktom Schock (www.schock.com.pl) jest czytelna i przyjazna dla użytkowników. Oszczędna szata graficzna oraz przejrzysty układ ułatwiają nawigację i sprawiają, że odszukanie potrzebnych informacji staje się niezwykle łatwe. Posiada funkcjonalny system sortowania, który pozwala szybko wyszukać produkty spełniające nasze kryteria. Możemy wskazać zakres cen, materiał, sposób montażu, minimalną podbudowę, wymiary zewnętrzne zlewozmywaka i kolor, które nas interesują. Dodatkowym kryterium jest  opcja montażu młynka. W witrynie umieszczono aż 519 modeli zlewozmywaków, zatem tak szczegółowe opcje sortowania są dużym ułatwieniem.

Znajdź_swójzlewozmywak_na_wwwschockcompl_3.jpg

Na stronie znajdziemy również baterie kuchen oraz dozowniki z oferty firmy Schock oraz informacje o nowościach produktowych i promocjach. Za jej pośrednictwem możemy także zamówić wybrany zlewozmywak (poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny podany na stronie).

Strona www.schock.com.pl została przygotowana z myślą o osobach prywatnych, projektantach i studiach meblowych poszukujących wysokiej klasy zlewozmywaków granitowych. Schock od ponad 35 lat specjalizuje się w ich produkcji – na patencie firmy powstaje ponad 2 miliony zlewozmywaków rocznie, co stanowi ponad 75% wszystkich wyprodukowanych zlewozmywaków granitowych na świecie.
 

Znajdź_swójzlewozmywak_na_wwwschockcompl_2.jpg
Fot. Zlewozmywak SIGNUS D-150 Puro CRISTADUR

Zlewozmywaki Schock powstają z wyselekcjonowanych, zaokrąglonych cząsteczek kwarcu (najtwardszego składnika granitu), połączonego z najwyższej jakości akrylem i pigmentami. Taki skład oraz nowoczesna technologia produkcji zapewniają im wyjątkowe walory użytkowe. Zlewozmywaki Schock są odporne na uderzenia i zarysowania, działanie niskich i wysokich temperatur oraz promienie UV. Ponadto są w pełni dostosowane do wymagań, jakim muszą sprostać kuchenne sprzęty:
?

  • nie przyjmują zapachów,
  • nie ulegają przebarwieniom,
  • posiadają antybakteryjną powłokę proHigienic21 blokującą rozwój zarazków, dzięki czemu są bezpieczne dla żywności,
  • są łatwe w czyszczeniu – idealnie gładka powierzchnia sprawia, że zabrudzenia nie mają punktów zaczepienia i toczą się po zlewozmywaku.

Zobacz: www.schock.com.pl  

 


[1] dane: raport „Klient w świecie cyfrowym”, PWC  

04.01.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95