kuchnieportal

Zlewozmywaki ze szkła i stali

Trudno uwierzyć, że istnieją, ale jednak – szklane zlewozmywaki są prawdziwe i świetnie prezentują się w kuchni. Posiadają wiele zalet, które przedstawimy Wam poniżej na przykładzie modelu Crystalix marki Alveus.

Zlewozmywak szklany Crystalix Alveus
Fot. Szklany zlewozmywak Crystalix 20, Alveus

Szklane zlewy nie tylko efektownie wyglądają, nadając kuchni eleganckiego glamouru, ale są również trwałe i odporne na temperaturę, wszelkie zarysowania i przebarwienia. Wykonane z hartowanego szkła wytrzymają dziesięciolecia, co zapewnia producent zlewu Crystalix, objąwszy go aż 30 letnią gwarancją. To nie koniec zalet ? szkło to powierzchnia, nie przyjmująca zapachów, jest łatwa w utrzymaniu w czystości, przez co jest higieniczna.

Zlewozmywak szklany Crystalix Alveus
Fot. Szklany zlewozmywak Crystalix 10, Alveus

Firma Alveus oferuje trzy modele zlewozmywaków:
Crystalix 10 – jednokomorowy z ociekaczem,
Crystalix 20 ? dwukomorowy z jedną mniejszą komorą i małym ociekaczem,
Crystalix 30 ? największy, bo z dwiema dużymi komorami i ociekaczem.

Zlewozmywak szklany Crystalix Alveus
Fot. Szklany zlewozmywak Crystalix 30, Alveus

Wszystkie są produkowane ze stali nierdzewnej o ponadstandardowej grubości i hartowanego szkła o grubości 10 mm. W skład zestawów wchodzą uchwyty montażowe, oraz syfon z kwadratowym odpływem, automatyczny korek, kwadratowy dozownik, i stalowy wkład sitowy. Montaż jest łatwy i szybki, a fabrycznie naniesiona uszczelka uniemożliwia dostanie się wody pod zlewozmywak.
Oprócz wielkości zlewu wybrać można również kolor szkła ? biały, albo czarny. Komfort pracy ułatwia specjalnie dostosowany mały promień zaokrąglenia komory przy dużej jej głębokości. Alveus proponuje również pasujące kolorystycznie dodatkowe akcesorium w postaci szklanej deski.

Kas

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95