kuchnieportal

Zaprojektuj detale meblowe i wygraj! Konkurs GTV i krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych

Zaprojektuj detale meblowe i wygraj! Konkurs GTV i krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych

Firma GTV we współpracy z krakowską Akademią Sztuk Pięknych zaprasza studentów Wydziału Form Przemysłowych do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt detali meblowych. W jury zasiądzie m. in. Jadwiga Husarska – laureatka prestiżowych nagród, takich jak Red Dot Design Award. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, student musi zaprojektować dwa uchwyty, wieszaki oraz podpórkę do szklanych półek. Prace powinny być wykonane w jednym z trzech stylów: nowoczesnym, industrialnym lub rustykalnym. Zgłoszenia prac konkursowych są przyjmowane na stronie www.design.gtv.com.pl do 18 lutego 2018. Dla młodych twórców, których projekty zwyciężą, przewidziano atrakcyjne nagrody. Zwycięzca pojedzie na Targi Salone del Mobile w Mediolanie, a praca konkursowa zostanie zgłoszona do konkursu „Dobry Wzór”. Przewidziano również nagrody pieniężne, a co najistotniejsze dla uczestników, projekty będą miały szansę być zrealizowane.

Jedna z jurorek, a także ambasadorka wydarzenia – Jadwiga Husarska, zachęca młodych twórców do skorzystania z możliwości, jakie daje konkurs. Mówi, że to wspaniała okazja dla studentów, by pokazać swój potencjał, szczególnie w czasach, kiedy design znów jest tak istotny. Jadwiga Husarska, obecnie właścicielka własnego studia projektowego, laureatka wielu prestiżowych nagród, kiedyś także uczestniczyła w takich konkursach i wspomina je, jako doskonały sposób na rozpoczęcie kariery projektanta.

Firma GTV, organizator konkursu to wiodący dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia na rynku międzynarodowym. To jedna z najszybciej rozwijających się obecnie spółek w Polsce. Jest obecna na rynkach w kilkudziesięciu krajach w Europie, Azji i Ameryce. Warto podkreślić, że to spółka w 100% z polskim kapitałem.

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
bunia
16 maja 2019, 09:43
0/0

wiadomo czy w tym roku też będzie ten konkurs?

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95