kuchnieportal

Targi Mebli Kuchennych Haüsmesse 2017 już 16 września!

Targi Mebli Kuchennych Haüsmesse 2017 już 16 września!

16 września w Löhne rozpoczną się Targi Mebli Kuchennych Haüsmesse. Po raz kolejny hale ekspozycyjne dla zwiedzających otworzą najwięksi niemieccy producenci mebli, których fabryki zlokalizowane są w Löhne: m.in. Nolte, Nobilia, ALNO i Bürger. Targi potrwają do 21 września. 

Targi Mebli Kuchennych Haüsmesse – wystawcy

Targi Mebli Kuchennych Haüsmesse to wydarzenie, podczas którego najwięksi niemieccy producenci mebli oraz wyposażenia do kuchni prezentują swoje najnowsze kolekcje oraz ogłaszają premiery. Nieprzypadkowo wydarzenie odbywa się w miejscowości Löhne – jest to zagłębie niemieckiego przemysłu meblarskiego, gdzie swoje siedziby mają najwięksi przedstawiciele branży. W czasie wydarzenia otwierają oni swoje fabryki dla zwiedzających, prezentując przygotowane specjalnie na to wydarzenie ekspozycje. Podczas targów Haüsmesse będziemy mogli zapoznać się m.in. z kolekcją firmy Nolte Küchen, która w tym roku po raz kolejny zdobyła tytuł najpopularniejszej marki mebli kuchennych w Niemczech (w badaniu przeprowadzonym przez German Institute of Service Quality). W ofercie firmy obecnie znajduje się m.in. 26 linii frontów o różnym wykończeniu powierzchni, 48 dekorów blatów w kilku grubościach do wyboru (od 12 mm do 50 mm) oraz kilkadziesiąt modeli uchwytów. Co nowego przygotowało dla swoich Klientów Nolte? O tym przekonamy się już w połowie września na Haüsmesse! Relacja z tego wydarzenia ukaże się na naszym serwisie.

area30 i House4kitchen

W czasie targów Löhne staje się jednym z najważniejszych miejsc dla branży wnętrzarskiej. Równolegle do Haüsmesse odbywają się bowiem również area30 i House4kitchen, gdzie swoją ofertę prezentują producenci mebli i wyposażenia kuchni spoza Löhne. W ramach area30 będziemy mogli zobaczyć ekspozycje takich firm, jak m.in. Schock, Beckermann Küchen, BORA, Falmec, Falcon czy Panasonic. Natomiast na House4kitchen swoją ofertę zaprezentują: Schüller, Dekker, Franke, GAGGENAU i LEICHT (House4kitchen potrwają do 22 września).

7.09.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95