kuchnieportal

Targi HOME DECOR 2015

Już 17 lutego rusza kolejna edycja wydarzenia HOME DECOR. Gospodarzem tych największych w Polsce targów wyposażenia wnętrz będą Międzynarodowe Targi Poznańskie. W ubiegłym roku tereny wystawowe odwiedziło  ponad 17.495 osób. 

Targi HOME DECOR 2015

Targi HOME DECOR gromadzą firmy związane z branżą wyposażenia wnętrz. To miejsce spotkań producentów i ich odbiorców, wśród których znajdują się m.in. przedstawiciele hurtowni i sklepów, projektanci i architekci wnętrz czy kupcy meblowi.

Prezentowane na targach produkty podzielone są na 8 kategorii, takich jak Dekoracje, Światło, Tekstylia, Szkło, ceramika, akcesoria, Wykończenie wnętrz, Usługi w zakresie aranżacji wnętrz, Wydawnictwa, Organizacje branżowe.  Taki zakres tematyczny pozwala na zaprezentowanie swojej oferty m.in. przez producentów luster, świec, galanterii dekoracyjnej, oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, tkanin dekoracyjnych, firan, zasłon, dywanów, porcelany oraz akcesoriów kuchennych i artykułów wyposażenia kuchni.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

W tym samym czasie, co targi HOME DECOR, na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich będą odbywały się targi Meble Polska oraz arena DESIGN. Pierwsze służą pokazaniu swojej oferty przez producentów i dystrybutorów mebli. Natomiast arena DESIGNU poświęcona jest aktualnym trendom w dziedzinie designu.

Szczegółowe informacje na temat targów HOME DECOR można znaleźć na stronie www.homedecor.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95