kuchnieportal

Targi Hausmesse 2015

W dniach 19-25 września w niemieckim Löhne spotkają się najwięksi producenci mebli kuchennych oraz handlowcy, kontrahenci i inne osoby związane z przemysłem meblowym. To doskonała okazja, by poznać najnowsze rozwiązania w meblach kuchennych oraz nawiązać współpracę z największymi markami. Swoje kolekcje mebli zaprezentuje w trakcie Targów m.in. znany w Polsce producent ekskluzywnych mebli kuchennych na wymiar firma Nolte Küchen.

Niemieckie-Targi-Hausemeese-2015

Licząca 40.000 tyś osób niemiecka miejscowość Löhne to znane w Niemczech zagłębie przemysłu meblarskiego. To właśnie ten rejon na swoją siedzibę wybrało kilkunastu producentów mebli kuchennych na wymiar. Wśród nich są giganci przemysłu meblarskiego tacy jak Nolte Küchen czy Nobilia a także inne znane marke SieMatic, Poggenpohl, Bauformat Küchen i inni. Większość z tych firm to producenci z kilkudziesięcioletnią historią działalności w branży.
W  trakcie Targów Hausmesse niewielkie Löhne zamienia się w światowa stolicę mebli kuchennych. Targi są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w tej części Europy. W poprzednim roku odwiedziło je ponad 10 tysięcy osób związanych z branżą meblarską z całego świata. W trakcie Targów lokalne przedsiębiorstwa z branży meblarskiej organizują drzwi otwarte w siedzibach swoich firm. Przez tydzień zwiedzający, kontrahenci oraz media będą mogły zapoznać się z najnowszymi trendami oraz rozwiązaniami dla mebli kuchennych. Prezentacja firm zajmujących się produkcją mebli kuchennych oraz wyposażenia do kuchni z poza regionu Löhne odbywa się w domu wystawowym house4kitchen.
W związku ze zbliżającymi się Targami Nolte Küchen, producent mebli kuchennych na wymiar zapowiada kontynuacje i dalszy rozwój trendów rozpoczętych w poprzednim roku. Nowa prezentacja będzie umocnieniem profilu firmy oraz propozycji, które zostały wprowadzone w 2014 roku i pozytywnie przyjęte przez Klientów. Jednocześnie Nolte ma zamiar skupić się na nowych koncepcjach, nastawionych na uczynienie z kuchni przytulnej przestrzeni życiowej, zapewniając przy tym dużą swobodę projektowania. Jakie to będą koncepcje? O tym dowiemy się już za parę dni w trakcie Hausmesse. Relacja z wydarzenia już wkrótce na naszym serwisie.

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów szkieletowych

Gotowe projekty stajni


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Henryk
21 września 2015, 11:41
3/0

Polscy sprzedawcy mebli kuchennych odwiedzili nas już na targach. Są zachwyceni nowymi ekspozycjami nowym wzornictwem i nowymi rozwiązaniami technicznymi jakie firma Bauformat i Burger zastosowała w meblach kuchennych w 2016 roku.Załączam Państwu link który zawiera nasze nowości i jest jednocześnie przewodnikiem po naszej nowej ekspozycji targowej :

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95