kuchnieportal
5 5 35

Targi ?Dom i otoczenie? – maj 2015

W dniach 16-17 maja w katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja Targów „Dom i otoczenie”. Swoją ofertę zaprezentuje na nich około 100 firm z branży budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. 

Tagi-Twój-Dom.jpg

Targi skierowane są przede wszystkim do osób będących na etapie budowy, remontu lub urządzania swojego mieszkania. Zostaną na nich zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dotyczące wyposażenia wnętrz, a także wykorzystania materiałów budowlanych i instalacyjnych.

Osoby odwiedzające targi będą mogły zapoznać się z nowościami rynkowymi, a także zdobyć fachowe informacje na temat prezentowanych produktów. W jednym miejscu zostanie bowiem pokazanych wiele interesujących artykułów, najnowszych technologii i rozwiązań technicznych. Ponadto zwiedzający będą mieli możliwość zamówić towar wg ofert dostępnych tylko podczas targów.  

Zarówno na wystawców, jak i zwiedzających czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wystawcy będą rywalizować w dwóch kategoriach: „Na najlepszy produkt” i „Kreatywną Prezentację Stoiska”. Natomiast na zwiedzających, którzy prawidłowo wypełnią kupon konkursowy, czekają nagrody o łącznej wartości 10 000 zł.

Patronem medialnym targów jest serwis kuchnieportal.pl. Więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie organizatora, PROMOCJA-TARGI: www.promocja-targi.pl
 

Dołącz do dyskusji