kuchnieportal

Targi Dom i otoczenie – maj 2015

W dniach 16-17 maja w katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja Targów „Dom i otoczenie”. Swoją ofertę zaprezentuje na nich około 100 firm z branży budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. 

Tagi-Twój-Dom.jpg

Targi skierowane są przede wszystkim do osób będących na etapie budowy, remontu lub urządzania swojego mieszkania. Zostaną na nich zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dotyczące wyposażenia wnętrz, a także wykorzystania materiałów budowlanych i instalacyjnych.

Osoby odwiedzające targi będą mogły zapoznać się z nowościami rynkowymi, a także zdobyć fachowe informacje na temat prezentowanych produktów. W jednym miejscu zostanie bowiem pokazanych wiele interesujących artykułów, najnowszych technologii i rozwiązań technicznych. Ponadto zwiedzający będą mieli możliwość zamówić towar wg ofert dostępnych tylko podczas targów.

Zarówno na wystawców, jak i zwiedzających czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wystawcy będą rywalizować w dwóch kategoriach: Na najlepszy produkt i ?Kreatywną Prezentację Stoiska. Natomiast na zwiedzających, którzy prawidłowo wypełnią kupon konkursowy, czekają nagrody o łącznej wartości 10 000 zł.

Patronem medialnym targów jest serwis kuchnieportal.pl. Więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie organizatora, PROMOCJA-TARGI: www.promocja-targi.pl

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95