kuchnieportal

Szafy z drzwiami przesuwnymi w kuchni

Firma Hettich przygotowała nową propozycję do zastosowania w szafach z drzwiami przesuwnymi. Nowoczesny system InLine XL  sprawia, że po zamknięcie fronty mebli stanowią jedną płaszczyznę. Taka zabudowa bardzo dobrze sprawdzi się również w kuchni. Dzięki jej użyciu można zaoszczędzić więcej miejsca i nawet małe pomieszczenie stanie się bardziej funkcjonalne. 

Drzwi przesuwne Hettich 3.jpg

Szafy z drzwiami przesuwnymi można wykorzystać jako miejsce na podręczną spiżarnię. Pojemna zabudowa ułatwi przechowywanie nawet dużej ilości produktów spożywczych.  Można  w niej również ukryć sprzęty i akcesoria kuchenne. Dzięki temu zyskamy więcej miejsca na blatach i w podręcznych półkach. System InLine XL zastosowany w szafach przesuwnych jest również interesującą propozycją dla osób, które chcą urządzić swoją kuchnię w nowoczesny i zgodny z najnowszymi trendami sposób.  Dzięki mechanizmowi InLine XL drzwi przesuwne tworzą po zamknięciu jedną, równą płaszczyznę. W ten sposób wyeliminowane jest ich stopniowanie. Natomiast podczas otwarcia idealnie nakładają się na siebie, dzięki czemu użytkowanie szafy staje się wygodniejsze. Firma Hettich zastosowała w swojej propozycji także Silent System, dzięki któremu drzwi są automatycznie spowalniane podczas zamykania.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Maksymalna obciążenie Systemu InLine XL wynosi 60 kg, sprawdzi się zatem nawet w ciężkich konstrukcjach. Ma to duże znaczenie w sytuacji, w której szafa kuchenna z drzwiami przesuwnymi będzie wysoka i szeroka. InLine XL może być bowiem stosowany w meblach o wysokości do 2600 mm. Szerokość drzwiczek wynosi natomast od 750 mm do 200 mm, a grubość od 16 do 25 mm. Dzięki temu system firmy Hettich może być stosowany w szafach o różnych wymiarach, co również poszerza możliwości projektowe.

Źródło: materiały prasowe

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95