kuchnieportal

Strefa zmywania w nowoczesnych kuchniach – zobacz najciekawsze aranżacje!

Strefa zmywania w nowoczesnych kuchniach – zobacz najciekawsze aranżacje!

Piękne meble to dopiero część sukcesu podczas aranżowania idealnej kuchni. Nie mniej ważne są pozostałe elementy wyposażenia, w tym armatura. Jak dopasować zlewozmywak do wyglądu mebli, aby stworzyły funkcjonalny i cieszący oko zestaw? Zobaczmy to na przykładzie realizacji studia Projekt-Kuchnie z Głogowa, w których wykorzystano zlewozmywaki granitowe firmy Schock.  

Fot. Kuchnia autorstwa studia Projekt-Kuchnie wyposażona w zlewozmywak Ronda d-100 (kolor Crema) marki Schock

Jako projektanci wiemy, jak ważny dla funkcjonalności, trwałości i estetyki kuchni jest staranny dobór wszystkich elementów jej wyposażenia. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za zaprojektowanie i wykonanie mebli, ale doradzamy również w doborze najlepszego AGD oraz armatury, aby kuchnia pięknie się prezentowała i była komfortowa w użytkowaniu ? mówi p. Edyta Buczyńska, właścicielka firmy Projekt-Kuchnie. – W swoich realizacjach często wykorzystujemy zlewozmywaki granitowe niemieckiej marki Schock, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i szeroką ofertą kolorystyczną. Jednak przede wszystkim przekonuje nas ich trwałość i wygoda, jaką zapewniają użytkownikom. Zlewozmywaki Schock są łatwe w czyszczeniu, odporne na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia, promienie UV czy szkodliwe działanie środków chemicznych.

Strefa zmywania w kuchni black & white

Biel i czerń to ponadczasowy duet, który świetnie prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Zazwyczaj dopełnieniem mebli w kolorystyce black & white są dodatki, AGD oraz armatura w tej samej palecie barw. Dzięki temu wnętrze prezentuje się elegancko i harmonijnie. Operując tylko dwoma kolorami mamy pewność, że końcowy efekt będzie wyważony oraz stylowy ? niezależnie, jaką konfigurację zastosowujemy. Możemy wybrać blat i zlewozmywak w tym samym kolorze lub postawić na efekt szachownicy: biały blat oraz czarny zlewozmywak (bądź odwrotnie). Każda z opcji będzie wyglądać dobrze.

 Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg

Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg
Fot. Kuchnia black & white autorstwa studia Projekt-Kuchnie. Strefę zmywania tworzy zlewozmywak granitowy Cristadur Horizont D-150 marki Schock (kolor: Polaris), wzbogacony praktycznymi akcesoriami: stalową wkładką i szklaną deską do krojenia (to akcesoria uzupełniające z oferty Schock). Zlewozmywak zamontowano na równi z blatem, dzięki czemu uzyskano jednolitą, nowoczesną powierzchnię.

Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg   Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg


Fot. Kuchnia autorstwa studia Projekt-Kuchnie. Zlewozmywak Ronda d-100 (kolor Onyx) Schock,  płytę indukcyjną oraz okap ujednolicono kolorystycznie z blatem, co daje to nowoczesny i minimalistyczny efekt.


Kuchnia otwarta, czyli kiedy estetyka jest szczególnie ważna

Kuchnie otwarte na salon współtworzą reprezentacyjną część domu, dlatego szczególnie istotny jest ich wygląd. W jaki sposób pogodzić wysoką estetykę z funkcjonalnością pomieszczeniami roboczego, jakim jest kuchnia? Postawmy na AGD i armaturę dostosowane do stylu wnętrza, aby strefy robocze również wyglądały interesująco. Zadbajmy także o kolorystyczne dospawanie wszystkich elementów kuchni. Za przykład może posłużyć jedna z naszych najnowszych realizacji. Została ona utrzymana w kremowej kolorystyce z dodatkami drewna. Zaproponowaliśmy do niej zlewozmywak (poproszę o nazwę modelu) Schock, który koresponduje z kolorem frontów. Dzięki temu kuchnia jest dopracowana, harmonijna a wszystkie jej elementy ładnie się z sobą komponują.

Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg

Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg  Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg

Fot. Kuchnia autorstwa studia Projekt-Kuchnie wyposażona w zlewozmywak Ronda D-100 marki Schock

Postaw na kolor!

Stonowane kolory zlewozmywaków cieszą się największą popularnością. Jeżeli jednak ktoś poszukuje bardziej nietuzinkowych rozwiązań, może wybrać zlewozmywaki Schock, które dostępne są m.in. w czerwonym, indygo, zielonym, różowym, pomarańczowym, żółtym i niebieskim kolorze! Oferta firmy Schock jest unikalna pod względem barw. Jeżeli klient chciałby wprowadzić do swoje kuchni kolorowe elementy, możemy zaproponować mu designerskie zlewozmywaki w nietuzinkowych odcieniach ? mówi p. Edyta Buczyńska. ? Dzięki temu możemy jeszcze lepiej dopasować wygląd kuchni do indywidualnych preferencji klientów, mając przy tym pewność, że oferujemy im produkty najwyższej jakości ? podsumowuje projektantka.

Strefa_zmywania_w_nowoczesnych_kuchniach_aranżacje.jpg
Fot. Zlewozmywak Waterfall D-150 Schock w kolorze Rouge. Kuchnia studia Projekt-Kuchnie

 
Zobacz więcej zlewozmywaków Schock w realizacjach studia Projekt-Kuchnie

4 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
mewka
26 listopada 2017, 12:46
0/0

super kuchnie:0

Jolie
5 października 2017, 13:52
3/0

Biało-czarna kuchnia jest piękna

Magda
15 września 2017, 23:19
5/3

Szkło nad blatem wygląda tandetne. W oknie zlewozmywak wygląda ciekawie, fajne rozwiązanie

Kate
5 czerwca 2017, 13:41
5/3

Mam białego waterfalla od Schocka i każdy mój gość go chwali

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95