kuchnieportal
5 5 49

Oświetlenie LED – nowe oprawy wpuszczane od GTV

Oświetlenie LED – nowe oprawy wpuszczane od GTV

Oświetlenie LED, ze względu na swoje walory funkcjonalne i estetyczne, jest bardzo chętnie wykorzystywane w kuchennych aranżacjach. Firma GTV, międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych oraz oświetlenia, wprowadziła do swojej oferty nowe oprawy wpuszczane LED, które dają szerokie możliwości zastosowania oświetlenia ledowego w kuchni.  

Dlaczego oświetlenie LED?
 
Prawidłowe oświetlenie blatu roboczego przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania kuchni. Dodatkowe źródła światła sprawiają, że powierzchnia blatu jest lepiej widoczna, a praca przy  nim komfortowa. 
 
Do punktowego oświetlania przestrzeni kuchennych i mebli coraz częściej wybieramy funkcjonalne diody LED. Stanowią one nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych żarówek halogenowych: są energooszczędne oraz wydajne (posiadają dłuższą żywotność). Ponadto znacznie wolniej się nagrzewają, przez co ich oprawa pozostaje chłodna i można ją dotykać bez obaw o oparzenie.   


 
Nowe oprawy wpuszczane od GTV

 
Firma GTV poszerzyła swoją ofertę o nowe oprawy wpuszczane Alvaro. Każda wyposażona jest w 24 diody LED, które zapewniają optymalne oświetlenie wybranej przestrzeni. Oprawy umożliwiają dowolne rozmieszczenie dodatkowych źródeł światła i najbardziej odpowiednie doświetlenie danej przestrzeni: punktowo lub w sposób ciągły (wystarczy rozlokować oprawy w takich samych odstępach, aby uzyskać równomierne rozjaśnienie całej znajdującej się pod nimi powierzchni).
 
Oprawy wpuszczane Alvaro zabezpieczają diody przed kontaktem z zanieczyszczeniami i wodą, co jest szczególnie ważne w przypadku ich montażu w zabudowie kuchennej.  Wysokiej jakości oprawy LED stanowią również ochronę przeciwporażeniową, przez co korzystanie z tego rodzaju dodatkowego oświetlenia jest całkowicie bezpieczne.
 

Oświetlenie_LED_nowe_oprawy_wpuszczane_od_GTV.jpg
 

Oprawy Alvaro mają średnicę 65 cm.  Każda z nich posiada przewód o długości 2 m, który ułatwia swobodny montaż oświetlenia. Podświetlenie blatu oprawami Alvaro można wykonać w już gotowych szafkach kuchennych lub podczas prac stolarskich.
 
Aranżacja kuchni z oprawami LED

 
Oprawy Alvaro zapewniają szerokie możliwości kreowania wyglądu wnętrza. Wyposażone w diody o ciepłej, neutralnej lub zimnej barwie światła pozwalają tworzyć dowolne aranżacje świetlne, dopasowane do wymagań użytkowników kuchni oraz całego wystroju kuchni.

Inne produkty oferowane przez firmę GTV można zobaczyć na stronie: www.gtv.com.pl
 

2 komentarze
Klusdesign.pl
26 lutego 2018, 16:00
0/0

W kuchni oczywiście tak jak w każdym pomieszczeniu powinno być zainstalowane oświetlenie ogólne, w kuchni warto także zainstalować oświetlenie podszafkowe, dzięki temu przygotowanie potraw jest o wile prostsze, a dodatkowo takie oświetlenie tworzy nie powtarzalny klimat.

Rita
18 marca 2016, 12:52
0/0

Ja uważam ze bez dobrego oświetlenia, zwłaszcza bocznego … nie ma ładnej kuchni, pokoju, łazienki. Światło jest bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze w aranżacji.

Dołącz do dyskusji