kuchnieportal

Oferta hurtowni MBS dla klientów indywidualnych, odbiorców hurtowych i zakładów stolarskich

Hurtownia Frontów MBS z Sadów (woj. wielkopolskie) przygotowała unikalną ofertę skierowaną zarówno do wykonawców mebli, jak i osób prywatnych, które chcą w łatwy sposób odmienić wygląd swojej kuchni. W asortymencie hurtowni MBS odnajdziemy bogaty wybór frontów MDF, drewnianych, akrylowych, lakierowanych, foliowanych i z forniru. Ponadto firma poszerzyła swoją ofertę o okapy marki VDB, stając się jednym z nielicznych dystrybutorów tych produktów w województwie wielkopolskim. 

Oferta Hurtowni MBS dla odbiorców hurtowych i zakładów stolarskich

  1. Fronty BRW ? drewno i MDF

Hurtownia Frontów MBS od początku swojej działalności jest związana z marką Black Red White Mielec. Również obecnie dużą część jej asortymentu stanowią fronty BRW. Wśród nich odnajdziemy modele drewniane i MDF utrzymane w klasycznej oraz nowoczesnej stylistyce. Podczas realizacji kuchni klasycznych można wykorzystać m.in. po fronty ramowe takie, jak:

  • Bergamo, Elba, Parma, Rama Pekan (fronty MDF).
  • Cameron, Etna, Gemona, Wenecja (fronty drewniane).

Oferta-hurtowni-MBS-dla-klientów-indywidualnych-odbiorców-hurtowych-i-zakładów-stolarskich.jpg
Fot. Front Elba, producent BRW. Front dostępny w oferice hurtowni MBS

W przypadku nowoczesnych realizacji sprawdzą się m.in. modele:

  • Atis, Merigo, Nubis, Safran i Tafla: E, H, Livorno, Reling (fronty MDF).
  • Elegant i Capri (fronty drewniane).

Natomiast przytulne wnętrze inspirowane stylem rustykalnym pozwolą wykreować jasne modele Soler, Rodez, Alamo lub Clasic.
Alternatywą dla frontów drewnianych są wysokiej jakości fronty fornirowane, które łączą w sobie urok i elegancję drewna z nowoczesnym wzornictwem.

Oferta-hurtowni-MBS-dla-klientów-indywidualnych-odbiorców-hurtowych-i-zakładów-stolarskich.jpg
Fot. Front Safran, producent BRW. Front dostępny w oferice hurtowni MBS

  1. Fronty MDF foliowane od Meblex

Meblex, kolejny producent frontów MDF z oferty hurtowni MBS, wyróżnia się wyjątkowo szeroką gamą swoich produktów. Niektóre z modeli frontów Meblex dostępne są nawet w 7 wersjach, takich jak: fronty pełne, fronty pełne giętkie, witryny, witryny giętkie, witryny ze szprosem, blendy i ażury. Dzięki temu wykonawcy kuchni mają szerokie możliwości projektowe, a każda realizacja zyskuje niepowtarzalny i indywidualny wygląd.

  1. Fronty lakierowane

Fronty lakierowane z oferty hurtowni MBS prezentują wysoką jakość, a zarazem odpowiadają aktualnym trendom aranżacyjnym. W zależności od zamysłu projektowego, do wyboru mamy fronty lakierowane w połysku, półmacie i macie. Fronty lakierowane są produktem firmowym hurtowni MBS (dodatkowo hurtownia oferuje modele lakierowane firmy BRW).

 

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów szkieletowych

Gotowe projekty stajni

 

  1. Fronty akrylowe Aquarfront i Frontpol

Fronty MDF wykończone matą akrylową doskonale sprawdzą się w nowoczesnych projektach kuchni. Charakteryzują się one głębią koloru i wyjątkowym połyskiem, który upodabnia ich powierzchnię do tafli szkła. Hurtownia MBS oferuje fronty akrylowe dwóch firm: Aquafront i Frontpol.

  1. Nie tylko fronty

Nowością w ofercie hurtowni MBS są okapy VDB o wysokich parametrach technicznych i dopracowanym designie. Różnorodność modeli pozwala na ich swobodne dopasowane do różnych projektów kuchni. Ponadto możliwość zakupu frontów kuchennych i okapów u jednego dystrybutora skraca proces wykonania zlecenia: pozwala w tym samym miejscy nabyć fronty i dopasowany do nich stylistycznie sprzęt AGD.

Oferta-hurtowni-MBS-dla-klientów-indywdualnych-odbiorców-hurtowych-i-zakładów-stolarskich-5.jpg
Fot. Okap kominowy DB6/DB9, VDB. Okap dostępny w oferice hurtowni MBS

 

Propozycja dla klientów indywidualnych: Nowe Fronty – szybki sposób na odmienienie wyglądu kuchni!

Hurtownia Frontów MBS przygotowała także ofertę skierowaną do Klientów indywidualnych. Jest nią usługa Nowe Front. To unikalna propozycja, która została przygotowana z myślą o osobach, które chcą odmienić wygląd swojej kuchni za przystępną cenę. Polega ona na wymianie samych frontów kuchennych, które są najbardziej eksponowaną częścią mebli. Klienci mają szeroki wybór modeli foliowanych, lakierowanych, akrylowych, drewnianych, fornirowanych oraz lakierowanych z nadrukiem. Dzięki bogatej propozycji każda osoba może wybrać fronty odpowiadające jej zamysłowi aranżacyjnemu i w prosty sposób dokonać metamorfozy swojej kuchni.
Oferta-hurtowni-MBS-dla-klientów-indywidualnych-odbiorców-hurtowych-i-zakładów-stolarskich-6.jpg
Fot. Nowe Fronty, 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95