kuchnieportal

Nowości Schock na 2017 rok!

Nowości Schock na 2017 rok!

Schock, jeden z wiodących producentów zlewozmywaków granitowych klasy premium, na początku roku zaprezentował swoją najnowszą ofertę. Oryginalne kształty i wymiary, jeszcze większy wybór kolorów, praktyczne rozwiązania i modne dodatki – to wszystko odnajdziemy w propozycji Schock na 2017 rok. 

Fot. Zlewozmywak Cristadur®Wembley, Schock

Firma Schock od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcji zlewozmywaków granitowych klasy premium. Co roku prezentuje nowości, które wzbudzają duże zainteresowanie zarówno pod względem designu – często odważnego i bardzo kreatywnego – jak i wciąż udoskonalanej technologii produkcji i składu zlewozmywaków. To one sprawiają, że zlewozmywaki Schock wykazują bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, są długowieczne, łatwe w pielęgnacji i higieniczne.
 

Nowe modele zlewozmywaków

Jakie nowości w tym roku przygotował dla nas Schock? Z myślą o miłośnikach gotowania powstał zlewozmywak Cristatdur®Prepstation o oryginalnych wymiarach: 1140×460 mm. W wyglądzie nowoczesny, niemal futurystyczny, stanowi prawdziwe centrum przygotowywania potraw. Podzielony jest na 3 części: dwie głębokie komory oddzielono ociekaczem. Większa komora pozwala wygodnie umyć i osuszyć naczynia czy napełnić wodą nawet duży garnek. W tym samym czasie w mniejszej komorze możemy rozmrażać mięso lub płukać warzywa. Natomiast ociekacz z powodzeniem uzupełnia blat roboczy. Możemy odłożyć na niego jedzenie czy – po nałożeniu deski – pokroić potrawy. Wszystkie prace wykonujemy bez obaw o nasze zdrowie: zlewozmywaki Schock posiadają bowiem antybakteryjną powłokę ProHygienic21, która blokuje namnażanie się bakterii. Dzięki temu ich powierzchnia pozostaje higienicznie czysta i bezpieczna dla żywności.

Schock_Nowości_2017_Cristatdur?Prepstation .jpg
Fot. Zlewozmywak Cristatdur®Prepstation, Schock

Cristatdur®Prepstation jest dostępny we wszystkich kolorach Cristadur®, dzięki czemu zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne. Ponadto możemy wyposażyć go w dodatkowe akcesoria: drewnianą deskę oraz wkładki stalowe do małej i dużej komory.
 
Projektanci Schock przygotowali również interesujący zlewozmywak o zaokrąglonych liniach, który wyróżnia się na tle dominujących, ultra prostych modeli. Nowa seria zlewozmywaków Schock zyskała nazwę Wembley – budzi bowiem skojarzenia z zaokrągloną bryłą kultowego, londyńskiego stadionu. Nowe modele są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej Cristadur®, w wersjach jedno- i półtora komorowej. Mogą być wpuszczane w blat lub montowane na równi z nim.  
 
Nowości pojawiły się również w serii zlewozmywaków Cristadur Mono. Ta popularna linia została wzbogacona o modele Mono D-100XS oraz Mono N-100S.
?

  • Mono D-100XS wyróżnia się oryginalną budową: posiada dużą komorę i niewielki, funkcjonalnie wyprofilowany ociekacz. Zapewnia wysoki komfort pracy mimo kompaktowej budowy.
  • Mono N-100S to mniejsza wersja popularnego Mono N-100 (wymiary zewnętrzne Mono N-100S wynoszą 510×490 mm a Mono N-100: 570×510 mm). Jest on również dostępny w linii Cristalite® pod nazwą Nemo N-100S.

 Zlewozmywak_Mono_N_100.jpg
Fot. Zlewozmywak Mono N-100S, Schock

Nowe kolory

W propozycjach Schock na 2017 rok nie mogło zabraknąć nowych wariantów kolorystycznych. Schock słynie bowiem z bogatej palety barw swoich zlewozmywaków. Linię zlewozmywaków CRISTADUR® GREENWICH, która zadebiutowała w poprzednim roku, poszerzono o dwa odcienie szarości: Silverstone i Asphalt. To odpowiedź firmy na rosnącą popularność kuchni w ciemnej kolorystyce. Silverstone i Asphalt świetnie wpisują się w ten trend.

Schock_Nowości_2017.jpg
 

Akcesoria i dodatki do zlewozmywaków w najmodniejszych barwach

Najnowsza oferta Schock przykuwa uwagę również wyjątkową dbałością o detale. Odnajdziemy w niej designerskie dodatki i akcesoria do zlewozmywaków w kolorach stali nierdzewnej, miedzi oraz czarnego metalu. Materiały i kolory, na które postawiła firma, są odpowiedzią na najmodniejsze trendy aranżacyjne. Tym samym Schock udowadnia, że typowo funkcjonalny przedmiot, jakim jest zlewozmywak, może podnosić atrakcyjność kuchni.

Schock_Nowości_2017_akcesoria_czarny_metal.jpg
 
Z równą dbałością producent wykazał się tworząc nową kolekcję baterii kuchennych w granitowej oprawie. Nowoczesne wzornictwo spotyka się tutaj z wysoką funkcjonalnością. Granitowe oprawy nie tylko zdobią armaturę, ale również chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zwiększają jej wytrzymałość na zarysowania i uderzenia, np. ciężkim naczyniem. Pod koniec lutego dystrybutor produktów Schock, firma CCI, przewiduje polską premierę 5 nowych modeli z granitową oprawą we wszystkich kolorach Cristadur i Cristalite w wersjach z wyciąganą wylewką lub bez.

22.02.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95