kuchnieportal

Nowości na rynku armatury kuchennej od firmy Schock

Nowości na rynku armatury kuchennej od firmy Schock

Nowy Rok przynosi szereg inspirujących rozwiązań na rynku armatury kuchennej. Modne kolory, jeszcze bogatsza gama baterii i modeli zlewozmywaków oraz niezmiennie najwyższa jakość i innowacyjność – to wszystko odnajdziemy w tegorocznej ofercie niemieckiego producenta zlewozmywaków granitowych, firmy Schock. 

Nowy, opatentowany materiał: Cristadur ?Extreme

 

Firma Schock nieustannie udoskonala technologię i skład swoich zlewozmywaków, wyznaczając standardy w klasie premium. W nowej ofercie niemieckiego producenta pojawił się kolejny, innowacyjny materiały: Cristadur ?Extreme.

Cristadur ?Extreme to opatentowana formuła, która zapewnia zlewozmywakom Schock jeszcze większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wzmacnia intensywność kolorów oraz sprawia, że są one wyjątkowo łatwe w czyszczeniu. ?Efekt toczenia? cząsteczek brudu jest udoskonalony, przez co zabrudzenia nie osiadają na powierzchni zlewozmywaka i są bardzo łatwe do usunięcia.


Fot. Schock

Formuła Cristadur ?Extreme polega na połączeniu masy granitowej z włóknami naturalnymi. Spód zlewozmywaka wzmocniony jest dodatkowo siatką z włókna szklanego, która amortyzuje wszelkie wstrząsy i przeciwdziała uszkodzeniom powierzchni. Jakość nowego materiału od Schock została potwierdzona licznymi testami i badaniami w niezależnych laboratoriach.

Zobacz też gotowe projekty domów w nowoczesnych i tradycyjnych technologiach: 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych

Nowe modele zlewozmywaków

Zlewozmywak Carbon N-100 i N-100S

To zlewozmywak o ekstremalnie wysokiej wytrzymałości, dostępny w dwóch wariantach wykończenia: macie i połysku. Swoją nazwę zawdzięcza materiałowi wykorzystywanemu w jego produkcji: carbonowi (znany również jako włókno węglowe lub karbonizowane). Carbon to materiał XXI wieku, który kojarzy się m.in. z przemysłem lotniczym, motoryzacyjnym czy sportami ekstremalnymi. Struktura materiału sprawia, że odznacza się on wyjątkową wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na szkodliwe działanie środków chemicznych.

Fot. Zlewozmywak Carbon N-100s, Schock 

  • Zlewozmywak Cristadur Greenwich

Kolejną nowością w tegorocznej ofercie firmy Schock jest nowoczesny zlewozmywak Cristadur Greenwich. Dostępny w trzech modelach: N-100S (o wymiarach 406mm szer., 456mm dł.), N-100 (o wymiarach 456mm szer., 456mm dł.) oraz N-100L (o wymiarach 556mm szer., 456mm dł.), może zostać łatwo wkomponowany zarówno w przestronną, jak i mniejszą kuchnię. Atutem zlewozmywaka Cristadur Greenwich jest również dowolny sposób jego montażu: wpuszczany, podwieszany lub na równi z blatem.


Fot. Zlewozmywaki Cristadur Greenwich, Schock

Nowe kolory

Nowa linia zlewozmywaków Greenwich dostępna jest we wszystkich kolorach Cristadur. Ta szeroka gama barw obejmuje m.in. śnieżną biel, eleganckie beże, szarości, brązy, zdecydowaną czerwień czy głęboką czerń. Ponadto linia zlewozmywaków Cristadur została poszerzona o nowe kolory: naturalne, surowe Kaiserstein i Rockenstein oraz intensywny Indigo. Indigo to bardzo wyrazista i oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej kuchni.


Fot. Zlewozmywak Mono N-100, Schock 

Must have – akcesoria w kolorze miedzi!

W swojej nowej kolekcji Schock po raz kolejny udowadnia, że jest liderem nie tylko w dziedzinie jakości zlewozmywaków, ale również designu. W ofercie firmy pojawiły się baterie i akcesoria w kolorze miedzi ? prawdziwy must have aktualnych trendów aranżacyjnych! Miedź to materiał, który bezapelacyjnie przeżywa renesans w świecie architektury i designu wnętrz. W modnych aranżacjach wnętrz bardzo często pojawiają się meble, lampy czy poduszki w kolorze miedzi. Ten kolor świetnie współgra z bielą, czernią i pastelami. Bardzo dobrze komponuje się z betonem, ceglanymi ścianami oraz błyszczącymi powierzchniami. Bateria w kolorze miedzi doskonale uzupełni aranżację wnętrza, którego motywem przewodnim jest ten piękny, metaliczny kolor.


Fot. Zlewozmywak Carbon N-100, Schock 

To właśnie detale są ?kropką nad i? każdej aranżacji, dlatego obok miedzianych akcentów w propozycjach Schock odnajdziemy również szereg nowych modeli baterii. Zróżnicowane pod względem kolorystycznym, kształtu i budowy, mogą być łatwo dopasowane do różnych zamysłów aranżacyjnych oraz potrzeb ich użytkowników. Nowe baterie z długą wylewką, np. CONOS, GOTA czy SC300.120 pozwolą wygodnie umyć nawet duże garnki i naczynia. Model ALTOS wyposażony w wyciąganą wylewkę umożliwi dotarcie strumieniem wody w każdy zakamarek zlewozmywaka, a wzmocnione granitowym pierścieniem SC200.120, SC50.120 czy SC90.00 zniosą bez szkody nawet uderzenie ciężkim naczyniem. Te wysokiej jakości, nowoczesne baterie stworzą perfekcyjny duet ze zlewozmywakami Schock.

2 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Weronika
25 lutego 2016, 09:29
0/0

Wyglądają 🙂 Co prawda widziałam u znajomego w Anglii, ale chyba na nasz rynek idą takie same

Gutek
29 stycznia 2016, 21:15
0/0

Chciałbym zobaczyć czy w realu też tak wyglądają te zlewy. Na zdjęciach można podkręcać obraz…

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95