kuchnieportal

Nowoczesny czarno-biały projekt studia Familes z Kielc najpopularniejszą kuchnią miesiąca!

W sierpniowej edycji konkursu „Realizacja miesiąca” zwyciężyła kuchnia autorstwa studia mebli Familes z Kielc. Nowoczesne biało-czarne meble z oryginalnym, florystycznym nadrukiem otrzymały najwięcej pozytywnych głosów od naszych internautów.

Biel i czerń to klasyczne, popularne zestawienie, które chętnie stosujemy w naszych kuchniach Jak dodać mu oryginalności i świeżości ? ? odpowiedź mają na to projektanci ze studia Familes. Czarno-białe meble z wyrazistym, odważnym nadrukiem sprawią, że kuchnia w black & white nabierze nowoczesnego, dynamicznego charakteru i z pewnością wyróżni się w pośród wielu innych.

Chcąc uzyskać niepowtarzalny wygląd mebli kuchennych, warto zdecydować się na tego typu grafikę. Posiadamy kilkadziesiąt różnego rodzaju nadruków, które dają duże możliwości aranżacyjne. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcę urządzić wnętrze z pomysłem ? opowiada o projekcie p. Karol Baćkowski, dyrektor generalny ds. sprzedaży firmy Familes z Kielc.

Nadruk, zastosowany w projekcie studia Familes, wykonany został za pomocą folii PCV na szkle laminowanym. To trwała i bezpieczna technologia polecana szczególnie do nowoczesnych kuchni. Szkło laminowane powstaje w wyniku połączenia dwóch tafli szkła za pomocą folii, dzięki której podnosimy jego wytrzymałość. To nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie, które stosujemy w naszych meblach kuchennych. Rekomendujemy również zastosowanie szkła hartowanego, które znajduje zastosowanie przy płycie gazowej, indukcyjnej czy elektrycznej ze względu na wysoką odporność na temperatury ? opowiada p. Karol Baćkowski.

Studio mebli Familes z Kielc

Kuchnia zaprojektowana przez studio Familes wykonana została ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i najlepszej jakości akcesoriów meblowych. Zastosowane w meblach nowoczesne rozwiązania, takie jak np. szuflady narożne i systemy podnośników frontów górnych renomowanych producentów, ułatwiają przechowywanie i dostęp do sprzętów kuchennych. Jasną kolorystkę frontów meblowych perfekcyjnie uzupełnia sprzęt kuchenny w bieli.

Kuchnia Familes

Nasze meble produkowane są wyłącznie z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i akcesoriów meblowych. Dzięki temu mamy gwarancję, że wykonane realizacje kuchni to projekty, które posłużą naszym Klientom przez lata. – podkreśla p. Karol Baćkowski.

Zobacz: Studio mebli Familes z Kielc

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95