kuchnieportal

Nowe wersje programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2!

Poznańska firma CAD Projekt K&A przygotowała dla swoich Klientów nowe wersje programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2. Zostały one wzbogacone o nowe, ciekawe funkcje oraz usprawniono funkcje już istniejące, szczególnie w zakresie działania aktualizatora internetowego, obsługi baz elementów wyposażenia wnętrz, modułu Konwerter 3D, wizualizacji i prezentacji projektów

Nowe-wersje-programów-CAD-Decor-PRO-CAD-Decor-2.2-i-CAD-Kuchnie-6.2-jpg

Zmiany w programach CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2 objęły m.in. wizualizacje i rendering, bazy produktowe i uniwersale oraz moduł Konwerter 3D.

Nowe funkcjonalności w obrębie wizualizacji zwiększają stabilność oraz tempo działań w tym środowisku, a także dają nowe możliwości prezentowania projektów, m.in. tworzenie i prezentowanie trójwymiarowych obrazów anaglifowych, nakładanie filtrów artystycznych (podczas zapisywania wizualizacji jako ilustracji), tworzenie przejść tonalnych łączących widok foto-realistyczny z filtrem artystycznym, podgląd wydruku aktualnego widoku wizualizacji czy wyświetlanie filmu w filmie.

Nowe-wersje-programów-CAD-Decor-PRO-CAD-Decor-2.2-i-CAD-Kuchnie-6.2-1.jpg

Inne nowości w obszarze wizualizacji i renderingu dotyczą m.in. opcji nanoszenia i wyceny płytek. Pozwalają one obliczyć koszt płytek ceramicznych użytych w danym pomieszczeniu, nanieść płytki na obiekty samodzielnie wyrysowane przez użytkownika czy też wykorzystać powłoki strukturalne w projekcie (wyraźny Bump Mapping na fakturach strukturalnych). Zmiany nastawione są również na szybsze, wygodniejsze i jeszcze bardziej intuicyjne użytkowanie programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2, czego przykładem są udogodnienia w nanoszeniu tekstur. Pozwalają one łatwiej odnajdywać katalog z którego pochodzi tekstura naniesiona w projekcie.

W programach CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2 wprowadzono także nowe zarządzanie, sortowanie i wyszukiwanie baz produktowych i uniwersalnych. Bazy te są najbardziej rozbudowanym katalogiem modeli 3D w branży. Zmiany, jakie dokonały się w ich obrębie zapewniają poręczniejszy sposób sortowania elementów w oknie ?Elementy wnętrzarskie? oraz łatwiejsze wyszukiwanie konkretnych elementów. Ponadto zastąpiono bazy akcesoriów kuchennych w oknie ?Elementy kuchenne” nowym zbiorem modeli pochodzących z różnych baz wnętrzarskich, pogrupowanych według typów standardowych.

Nowe-wersje-programów-CAD-Decor-PRO-CAD-Decor-2.2-i-CAD-Kuchnie-6.2-3.jpg

Zmianom uległ również moduł Konwerter 3D, który został wzbogacony o nowe funkcjonalności. Jego użytkownicy mogą błyskawicznie dodawać katalogi z  modelami na listę do konwersji, cofać i resetować wprowadzone przekształcenia. Dodatkowym udogodnieniem jest nowy algorytm generujący obrys modelu, widoczny w dokumentacji technicznej programów CAD Kuchnie i CAD Decor PRO.

To tyko niektóre z licznych zmian, jakie zaszły w nowych wersjach programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2. Z innymi można zapoznać się na stronie CAD Projekt K&A: www.cadprojekt.com.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95