kuchnieportal

Nowe, designerskie uchwyty do mebli od GTV

Nowe, designerskie uchwyty do mebli od GTV

Uchwyty są niemal nieodłącznym elementem frontów decydującym o ich walorach użytkowych i wizualnych. Firma GTV, międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED, poszerzyła swoją ofertę o pięć nowych modeli uchwytów, które stanowią funkcjonalne oraz estetyczne dopełnienie mebli.

Nowe_designerskie_uchwyty_do_mebli_od_GTV_6.jpg
Fot. Uchwyt Solana, GTV

Uchwyt Solana 

Uchwyt Solana to wspólne dzieło producenta oraz jego klientów. Cały projekt, począwszy od pierwszego pomysłu do momentu dopracowania ostatniego detalu opracowany był przy ścisłej współpracy projektantów firmy GTV z odbiorcami produktów tej znanej marki. W efekcie powstał nowoczesny uchwyt o eleganckiej i wyważonej formie perfekcyjne wpisujący się w oczekiwania jego odbiorców. Uchwyt Solana sprawdzi się zarówno w przypadku mebli o naturalnym, drewnianym wybarwieniu, jak i utrzymanych w jednolitej kolorystyce. Dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych:

  • Chrom ? klasyczna wersja o uniwersalnym wyglądzie harmonijnie komponuje się z różnymi aranżacjami.
  • Matowy inox ? zapewnia eleganckie, a zarazem dyskretne wykończenie mebli.
  • Złoty inox ? to bardzo modny kolor, który świetnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Uchwyt oferowany jest w dwóch rozstawach: 192 i 320 mm.

Uchwyt Prato

Prato to doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką. Opływowy, ergonomiczny kształt uchwytu zapewnia wygodę jego użytkowania i sprawia, że naturalnie dostosowuje się on do kształtu dłoni. Ponadto zaoblone krawędzie ułatwiają jego czyszczenie, co jest szczególnie ważne w przypadku zastosowania go w meblach kuchennych.

Nowe_designerskie_uchwyty_do_mebli_od_GTV.jpg
Fot. Uchwyt Prato, GTV

Subtelna i wyważona linia uchwytu stanowi kompromis między klasyką a nowoczesnością. Dzięki temu doskonale sprawdzi się on jako dopełnienie współczesnych, jak i stylizowanych mebli kuchennych, łazienkowych czy salonowych. Trzy wersje kolorystyczne uchwytu: chrom, aluminium, stal szczotkowana dodatkowo podnoszą swobodę aranżowania mebli. Ponadto Prato wykonany jest z trwałego i odpornego na zarysowania materiału ZnAl, który zapewnia jego nienaganny wygląd przez długi czas. Uchwyt dostępny jest w dwóch rozstawach: 160 i 320 mm.

Uchwyt Bagio

Nowoczesny, zgeometryzowany kształt to cecha wyróżniająca uchwyt Bagio. Perfekcyjne poprowadzona linia tworzy produkt, który świetnie dopełnia współczesne meble, również te wykonane w minimalistycznym stylu. Jednocześnie oszczędna forma uchwytu sprawia, że naturalnie wtapia się on w stylistykę każdego wnętrza. Uchwyt Bagio został zaprojektowany z myślą również o najmłodszych domownikach ? jego zaokrąglone końce stanowią zabezpieczenie przed ewentualnymi urazami.

Nowe_designerskie_uchwyty_do_mebli_od_GTV_2.jpg
Fot. Uchwyt Bagio, GTV

Uchwyt posiada rozstaw 160mm i dostępny jest w trzech klasycznych wersjach kolorystycznych: chrom, aluminium, stal szczotkowana.

Uchwyt Monza

Kolekcja uchwytów Monza została zaprezentowana po raz pierwszy na początku 2015 roku. Wówczas firma GTV przedstawiła dwie linie kolorystyczne: biel i czerń, obie łączone z chromem. Obecnie kolekcję poszerzono o nową wersję inox, która jest zestawieniem stali szczotkowanej z chromem. Matowa stal i połyskujący chrom dają modny i intrygujący kontrast, który wprowadza do wnętrza elegancki akcent. Zestawienie dwóch, przeciwstawnych faktur sprawia, że uchwyty harmonijnie dopełniają zarówno matowe, jak i połyskujące fronty stając się funkcjonalną ozdobą mebli. Uchwyty Monza dostępne są w rozstawach: 160, 256, 384 oraz w formie gałki.

Nowe_designerskie_uchwyty_do_mebli_od_GTV_4.jpg
Fot. Uchwyt Monza, GTV

Uchwyt Asti

Uchwyty Asti charakteryzują się dynamiczną, smukłą linią przełamaną masywnymi krawędziami. To najnowsza propozycja w kolekcji Elegance od GTV, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych meblach. Uchwyty Asti podnoszą walory użytkowe, jak i wizualne zabudowy. Powstają one bowiem (podobnie, jak modele Prato) z odpornego na uszkodzenia materiału ZnAl.

Nowe_designerskie_uchwyty_do_mebli_od_GTV_5.jpg
Fot. Uchwyt Asti, GTV
Inne produkty oferowane przez firmę GTV można zobaczyć na stronie producenta.

 

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Projekty domów szkieletowych

Projekty garaży jednostanowiskowych

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95