kuchnieportal

Nowa ekspozycja studia camiDecor ze Świdnicy

Nowa ekspozycja studia camiDecor ze Świdnicy

Pyszne jedzenie, twórcza atmosfera, fachowe porady, a przede wszystkim: piękne kuchnie! To wszystko czekało na odwiedzających salon mebli camiDecor w Świdnicy, gdzie 13 kwietnia odbyła się prezentacja najnowszej ekspozycji studia. Poznajcie naszą relację z tego wydarzenia!

Piątek 13-stego okazał się być szczęśliwy dla studia projektowania wnętrz i salonu mebli camiDecor. Najnowsza ekspozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających oraz zdobyła ich uznanie. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji oraz pozytywnego odbioru naszych nowości. Klienci docenili nasze niekonwencjonalne podejście do tematu. Zwracali uwagę na fakt, że wybraliśmy oryginalne połączenia i rozwiązania – mówi Kamila Choma, właścicielka i projektanta studia camiDecor. – Odwiedzili nas również projektanci wnętrz, którzy wyrazili chęć współpracy, co także jest dla nas dowodem uznania dla naszej pracy i oferty.

Cztery kuchnie, nieograniczone możliwości

Nową ekspozycję tworzą dwie kuchnie marki Verle Küchen oraz dwie autorskie realizacje produkcji camiDecor. – Każdy z zestawów mebli jest kompleksowo wyposażony w sprzęt AGD a jego otoczenie starannie zaaranżowane, z uwzględnieniem dekoracji i oświetlenia. Dzięki temu nasi Klienci zyskują pełniejszy obraz tego, jak może wyglądać ich nowa kuchnia – wyjaśnia Kamila Choma.

Meble prezentowane w ramach nowej ekspozycji możemy potraktować również jako inspiracje i punkt wyjścia do stworzenia własnej, niepowtarzalnej aranżacji, w czym pomogą nam projektanci camiDecor. – To co nas wyróżnia i jest naszą mocną stroną to właśnie projektowanie. Zespół camiDecor tworzą wykwalifikowani projektanci i architekci wnętrz. Nasi klienci mogą mieć pewność, że przygotowany przez nas projekt to nie tylko układ szafek, ale przemyślany pomysł na całe pomieszczenie. Zawsze proponujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują meble, AGD, oświetlenie, kolorystykę, materiały wykończeniowe oraz inne elementy tworzące perfekcyjne i spójne wnętrze – mówi Kamila Choma.

Bogaty wybór frontów, blatów i AGD

Oferta camiDecor pozwala zrealizować wizję wymarzonej kuchni w oparciu o bogaty wybór blatów, frontów, AGD i dodatków (w tym uchwytów meblowych). Przykładem jest kolekcja blatów, która obejmuje blaty laminowane, konglomeratowe i kwarcowe, ceramikę wielkoformatową, blaty laminowane slim oraz blaty kamienne. Ponadto na ekspozycji zobaczymy AGD takich uznanych marek, jak: Kernau, Gorenje, Whirpool, Siemens, Samsung, Alveus, Franke, Elica czy Seenergy. Studio camiDecor jest również oficjalnym partnerem marki SMEG, która słynie z oryginalnego wzornictwa i kolorystyki swoich produktów. Obecnie w salonie zobaczymy urządzenia z prestiżowej linii DOLCE STIL NOVO. Dzięki nowoczesnemu, a zarazem bardzo eleganckiemu designowi będą one funkcjonalną ozdobą kuchni.

Poza markami, które prezentujemy w salonie, Klienci mogą zamówić u nas AGD dowolnych firm. To samo dotyczy wyposażenia mebli. Naszą ofertę konstruujemy tak, aby spełniła potrzeby każdego z naszych Klientów i abyśmy mogli stworzyć dla nich najbardziej dopasowane wnętrza – mówi Kamila Choma. – Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego studia i zapoznania się z naszą nową ekspozycją. Gwarantujemy fachowe doradztwo i mnóstwo dobrego designu.

Salon CamiDecor (www.camidecor.pl) znajdziecie w Świdnicy na ul. Bartosza Głowackiego 28.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95