kuchnieportal

Magazyny samoobsługowe na wynajem – pomocne, gdy prowadzisz własną firmę!

Magazyny samoobsługowe na wynajem – pomocne, gdy prowadzisz własną firmę!

Wiele osób rozpoczyna własną działalność gospodarczą z poziomu własnego domu lub mieszkania. Niestety w pewnym momencie może okazać się, że ilość miejsca, które przeznaczyliśmy na prowadzenie własnego biznesu, może okazać się niewystarczająca. Co robić w takiej sytuacji? Pomocnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług self storage, którymi w Polsce zajmuje się firma Less Mess Storage. Sprawdź, w jaki sposób wynajęcie powierzchni magazynowej może usprawnić działanie Twojej firmy.

Magazyn samoobsługowy a własna firma

Dzięki możliwościom, jakie oferuje postęp technologiczny, coraz więcej osób rezygnuje z wynajmu osobnego lokalu jako siedziby swojej działalności gospodarczej. Jest to oczywiście dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, gdyż koszty wynajmu takich pomieszczeń mogą być bardzo wysokie, szczególnie dla osób, które dopiero wkraczają na rynek.

Niestety zorganizowanie własnego domowego biura może okazać się dużym wyzwaniem, szczególnie jeśli nie posiadamy wystarczającej ilości miejsca. Może okazać się to szczególnie problematyczne, jeśli prowadzimy swój własny sklep internetowy ? w takiej sytuacji potrzebujemy przestrzeni nie tylko na przechowywanie naszej dokumentacji, ale także przygotowanie zamówień oraz ich wysyłki.

Magazyn samoobsługowy na wynajem może skutecznie rozwiązać przedstawione wyżej problemy. Z powodzeniem możemy wykorzystać go do prowadzenia naszej działalności, nie tylko w celu przechowywania dokumentacji, ale również do pakowania i wysyłki naszych produktów. Każdy z magazynów Less Mess Storage został wyposażony w stacjonarny sklep, w którym znajdziemy wszystkie akcesoria niezbędne do pakowania i wysyłki ? kartony, taśmy, folie czy elementy zabezpieczające przedmioty w transporcie. Co więcej, w wynajmowanym przez nas magazynie możemy przechowywać sprzedawane przez nas produkty, w tym hermetycznie zapakowaną żywność. To jednak nie wszystko, co swoim klientom oferuje firma Less Mess Storage. Istnieje również możliwość przekazania paczek pracownikowi Less Mess Storage, który z kolei może je wydać kurierowi. Takie działania w dużym stopniu ułatwiają prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Co zyskujesz dzięki self storage?

Korzystanie z usług self storage oferowanych przez firmę Less Mess Storage to nie tylko ogromne ułatwienie w prowadzeniu firmy, ale równocześnie gwarancja bezpieczeństwa. Wynajmując powierzchnię magazynową, masz pewność, że Twoja dokumentacja oraz produkty są przechowywane w odpowiednich warunkach.

Każdy magazyn Less Mess Storage został wyposażony w nowoczesne systemy bezpieczeństwa:   24-godzinny monitoring, indywidualne alarmy w wynajmowanych pomieszczeniach oraz własne kłódki.

Wynajmując pomieszczenie magazynowe w Less Mess Storage, posługujesz się osobistym kodem dostępu, który umożliwia Ci wejścia do magazynu 24 godziny na dobę, bez względu na okoliczności, co również stanowi ogromne ułatwienie dla osób prowadzących własną firmę.

Co więcej, możesz mieć pewność, że Twoje przedmioty i produkty znajdujące się w magazynach, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii grzewczych i wentylacyjnych, są przechowywane w odpowiednich warunkach i temperaturze.

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, magazyny Less Mess Storage możesz znaleźć pod następującym adresem: https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/. Obiekty znajdują przy ulicy WIllowej 99 oraz w Kryspinowie pod numerem 483.

3 komentarze
Sylvio99
30 kwietnia 2021, 23:50
1/0

No ba STOKADO to chyba jedna z bardziej rozwiniętych sieci w ogóle, ja trzymam u nich rowery w Szczecinie na Gdańskiej a mój ziomo we Wrocławiu na Długosza wędki i cały wędkarski badziew. Polecam bo ceny są przystępne a skrytki są chronione i dostepne 24/7.

Kiciaaa
22 kwietnia 2021, 22:05
0/0

Jest kilka firm co robi magazyny takie. LessMess, Self24, Stokado. Te ostatnie najlepsze chyba, bo mam tam i jestem zadowolona. Ale ogolnie dobry pomys. Jak w czyims miescie jest magazyn to mozna sobie zostawic rzeczy i wiecej miejsca w domu.. Tylko ni e u kazdego jest

Marek Kr
6 kwietnia 2021, 23:21
0/0

Fajny artykuł, ale trochę wprowadza w błąd, że „usługami self storage w Polsce zajmuje się firma Less Mess Storage”. Bo przcież nie tylko. Ja sam korzystam z magazynów Stokado i uważam je za najlepsze. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie na plus. Liczę na więcej artykułów w temacie, ale bez tego typu błędów! 😉

Dołącz do dyskusji