kuchnieportal
5 5 52

Laminaty HPL do wnętrz kontraktowych od Pfleiderer

Laminaty wybierane do wnętrz kontraktowych muszą być odporne na szkodliwe czynniki związane z intensywną eksploatacją. Producent laminatów HPL, marka Pfleiderer, przygotowała szeroką ofertę produktów dedykowanych m.in. przestrzeniom kontraktowym. 

Laminaty-HPL-do-wnętrz-kontraktowych-od-Pfleiderer.jpg

Laminaty HPL są popularnym rozwiązaniem stosowanym we wnętrzach kontraktowych. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością, które podnoszą jego funkcjonalność oraz poszerzają możliwości użytkowe. Laminaty HPL są odporne na uderzenia, zarysowania, zabrudzenia, zmienne temperatury i wilgoć. Dodatkowo są łatwe w czyszczeniu i nie zmieniają koloru pod wpływem światła słonecznego.

Dodatkową zaletą laminatów HPL jest łatwość ich obróbki i dostępność w dużych arkuszach. Dzięki temu można wykończyć nimi powierzchnie różnego typu. Jedne z zastosowań laminatów Pfleiderer to:
?

  • Okładzina drzwi obiektowych, w tym drzwi wewnętrznych licowanych ze ścianą.
  • Meble narażone na intensywną eksploatację, m.in.  biurka, blaty stołów i regały.
  • Obłe powierzchnie ścian i kolumn.
  • Powierzchnie reklamowe (laminaty można pokryć drukiem cyfrowym).

Laminaty HPL zapewniają również szerokie możliwości aranżacyjne. Dostępne są w różnorodnej kolorystyce i we wzorach imitujących naturalne materiały, takie jak drewno, kamień czy metal. Uzupełnieniem tego są różne warianty wykończenia powierzchni laminatów: od wysokiego połysku, poprzez powierzchnie z efektami szczotkowania lub młotkowania, aż po wersje matowe.  
Dodatkowe informacje na temat produktu wraz z listą punktów sprzedaży znajdują się na stronie www.pfleiderer.pl . 

Dołącz do dyskusji