kuchnieportal

KONKURS: Odśwież kuchnię z Niemann Polska!

Wymiana frontów mebli to szybki, łatwy, a jednocześnie bardzo efektowny sposób na odświeżenie wyglądu wnętrza. Niemann Polska zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest metamorfoza kuchni z użyciem frontów wyprodukowanych na bazie płyt meblowych z oferty firmy. 

Niemann Polska jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości płyt meblowych. W ofercie firmy znajdziemy szereg innowacyjnych produktów, które wyróżniają się wyglądem, właściwościami oraz technologią produkcji. Przykładem tego są płyty Polygloss i Acrylux wykończone połyskującym laminatem, będące ulepszoną alternatywą dla frontów lakierowanych czy płyty Leather pokryte rekonstruowaną skórą.

Fronty na bazie tych lub innych płyt z oferty Niemann Polska zagoszczą w kuchni zwycięzcy konkursu. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęć swoich mebli kuchennych na adres: konkurs@niemannpolska.pl, w tytule wpisując „Odśwież kuchnię z Niemann Polska”. W treści wiadomości podajemy: imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy. Spośród nadesłanych zdjęć Organizator wybierze kuchnię, w której dokona wymiany frontów szafek oraz szuflad o wartości do 10 000zł! Fronty powstaną na bazie płyt meblowych z oferty Niemann Polska, wskazanych przez zwycięzcę konkursu. Organizator zapewnia pomiar, nawiercanie oraz montaż nowych drzwiczek.

Konkurs trwa do 31 października, a ogłoszenie wyników nastąpi 10 listopada. Dodatkowe informacje oraz regulamin dostępny jest na stronie: www.niemannpolska.pl. 

8.08.2017


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Kama
8 sierpnia 2017, 20:36
0/0

Poszło zgłoszenie 😉

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95