kuchnieportal

Konkurs Kronospan i CAD Projekt K&A dla projektantów i architektów wnętrz!

„Inspirujące wnętrza – KRONOSPAN i CAD Projekt K&A” to kolejny konkurs organizowany wspólnie przez dwie znane firmy z branży wnętrzarskiej i projektowej. Skierowany jest do projektantów i architektów wnętrz, którzy wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie CAD Projekt K&A lub chcieliby rozpocząć z nim swoją przygodę.

Konkurs-dla-architektów-i-projektantów-wnętrz.jpg

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu w programie CAD Decor PRO, CAD Decor lub CAD Kuchnie przestrzeni mieszkalnej z aneksem kuchennym i garderobą o maksymalnej powierzchni 120m?, z wykorzystaniem jednej z konkursowych kolekcji Kronospan.  Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy prace. Jury będzie brało pod uwagę funkcjonalność, estetykę i innowacyjność w zastosowaniu płyt Kronospan w aranżacji wnętrz.

Z myślą o tych projektantach i architektach wnętrz, którzy nie posiadają oprogramowania firmy CAD Projekt K&A, organizator przewidział 30 bezpłatnych trzymiesięcznych kluczy czasowych CAD Kuchnie z Modułem Szaf Wnękowych i Modułem Renderingu Profesjonalnego. Pozwolą one na uczestnictwo w konkursie oraz na zapoznanie się z licznymi funkcjonalnościami  oprogramowania oferowanego przez  CAD Projekt K&A. Przy przyznawaniu darmowych kluczy czasowych liczy się kolejność zgłoszeń.

Zobacz:

  • Rozstrzygnięcie konkursu Bądź mobilny z CAD Shere-it i pojedź na szkolenie Kronospan do Drezna

Prace konkursowe można nadsyłać do 10 maja 2015 roku. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Zwycięzca zdobędzie oprogramowanie CAD Decor PRO o wartości 8900 zł netto i nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł. Drugie miejsce nagrodzone zostanie kuponem o wartości 2000 zł do wykorzystania w CAD Projekt K&A i nagrodą pieniężną w wysokości 3000 zł, a trzecie kuponem o wartości 1000zł i nagrodą pieniężną w wysokości 1000zł.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie CAD Projekt K&A: http://www.cadprojekt.com.pl/strefa_projektantow/aktualnosci/znowu-inspirujemy-z-kronospanem-zaprojektuj-i-wygraj-5000-zl.html

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95