kuchnieportal

Konkurs ?Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź z Kronospanem do Drezna\”

Firmy CAD Projekt K&A i Kronospan zapraszają architektów i projektantów wnętrz do udziału w konkursie „Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź z Kronospanem do Drezna”. Prace konkursowe możne przesyłać do 28.02.2015 r. Nagrodą dla zwycięzcy jest udział w dwudniowym szkoleniu produktowym Kronospan w Dreźnie.  

Konkurs ?Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź z Kronospanem do Drezna?-jpg.

Do konkursu można zgłaszać projekty dowolnego wnętrza (minimum dwa niezależne pomieszczenia), które należy przesłać za pomocą systemu mobilnego CAD Share-it na adres mailowy krono_szkolenie@cadprojekt.com.pl. W projekcie musi zostać wykorzystana przynajmniej jedna kolekcja płyt marki Kronospan.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 marca 2015 roku. Zwycięzca otrzyma możliwość bezpłatnego udziału w dwudniowym szkoleniu produktowym Kronospan w Dreźnie, które odbędzie się w dniach 26-27 marca. Firma Kronospan, która jest współorganizatorem konkursu, zapewnia transport, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie.

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu znajdują się na stronach internetowych Organizatorów: www.cadprojekt.com.pl/strefa_projektantow/aktualnosci/badz-mobilny-z-cad-share-it-i-pojedz-z-kronospanem-do-drezna.htmloraz www.strefaplyt.pl/aktualnosci-konkurs-cad-share-it-270.html

Źródło: materiały prasowe

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95