kuchnieportal
5 5 39

Konferencja KUCHNIA OD KUCHNI w Lubinie

Już 24 marca w Hotelu Victoria w Lublinie odbędzie się kolejna konferencja „KUCHNIA OD KUCHNI –  wieczór z producentami mebli kuchennych”. To cykl spotkań dotyczący tematyki wyposażenia i aranżacji kuchni, na którym prezentowane są najnowsze rozwiązania i technologie wybranych producentów z branży wnętrzarskiej. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest serwis kuchnieportal.pl. 

Konferencja-KUCHNIA-OD-KUCHNI.jpg

Konferencja KUCHNIA OD KUCHNI organizowana przez Virtus Studio to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych pomiędzy producentami komponentów meblowych a studiami mebli kuchennych. Wydarzenie skierowane jest do architektów, studiów kuchennych oraz zakładów stolarskich.

Na tegorocznej edycji zaprezentuje się siedem firm związanych z projektowaniem, produkcją oraz wyposażeniem kuchni: CAD Projekt C&A, Technistone, Siemens, Pfleiderer, Drewpol, Meblolux, Levantina Polska.

Prezentacja firm rozpocznie się o godzinie 16.00  i potrwa do godziny 17.30. Więcej informacji na temat konferencji KUCHNIA OD KUCHNI znajduje się na stronie: www.virtus.com.pl
Kolejne spotkania z cyklu KUCHNIA OD KUCHNI odbędą się:??
 

  • 20.04  w Gdańsku
  • 29.09  w Katowicach
  • 27.10  w Warszawie

 
 

Dołącz do dyskusji