kuchnieportal

IMM COLOGNE 2015

Już 19 stycznia w Kolonii rozpocznie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz. Wydarzenie to gromadzi przedstawicieli najważniejszych firm z branży meblarskiej z całej Europy, których propozycje wyznaczają aktualne trendy w dziedzinie urządzania wnętrz. IMM COLOGNE 2015 potrwają do 25 stycznia.

Nolte Küchen na IMM COLOGNE 2015

IMM COLOGNE są okazją do zaprezentowania przez wystawców najnowszych propozycji w dziedzinie urządzania i wykańczania wnętrz. To również możliwość poznania oferty konkurencji z całego świata oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Swoją obecność na targach zapowiedziały polskie firmy: Meble Vox, Intermeble, FM Bravo, Tobo, Telmex czy Warmińsko-Mazurski Klaster Meblowy. W Kolonii będzie można  zobaczyć również najnowsze propozycje mebli kuchennych na wymiar popularnego w Polsce niemieckiego producenta Nolte Küchen.

Na tegorocznej edycji będzie można zobaczyć aktualne trendy dotyczące m.in. mebli kuchennych, łazienkowych, do przedpokoju, pokoju dziecięcego, gabinetu czy sypialni. Drugą grupę ekspozycji stanowić będą elementy wyposażenia wnętrza, takie jak tekstylia, materiały i akcesoria dekoracyjne, pościele, obrazy czy lustra. Wśród nich znajdują się również propozycje do wykończenia pomieszczenia, np. wykładziny podłogowe, okładziny ścienne i tapety.

Równolegle z targami na terenach wystawienniczych odbędzie się LivingKitchen ? wydarzenie skupiające czołowych przedstawicieli sektora mebli i akcesoriów kuchennych. Ponad 200 znanych producentów z 22 krajów zaprezentuje swoje najnowsze pomysły i innowacje dla kuchni, w tym meble, blaty robocze, oświetlenie czy armaturę.

Wkrótce! Obszerna relacja z IMM COLOGNE 2015 na serwisie www.kuchnieportal.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95