kuchnieportal

I Perła Ceramiki Projektantów użytkowników CAD Decor 2014 wybrana!

Sielskie, klimatyczne retro płytki o nazwie FORMWORK produkcji włoskiej fabryki Cerdisa (Ricchetti Group) zostały wybrane Perłą Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2014. Wybór Perły Ceramiki Projektantów jest częścią Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor i CAD Decor PRO, organizowanego w ramach PEREŁ CERAMIKI UE 2014.

Kolekcja płytek formwork cerdisa
Fot. Kolekcja płytek Formwork firmy Cerdisa.

W pierwszym głosowaniu na najpiękniejsze płytki ceramiczne zwyciężyła kolekcja FORMWORK. Kolekcja inspirowana jest drewnem i haftami (płytki delikatnie imitują fakturę i usłojenie drewna oraz wzorem nawiązują do kolorowych, materiałowych patchworków). Tytuł Perły Ceramiki Projektantów użytkowników CAD Decor 2014 przyznawany jest przez architektów i projektantów wnętrz korzystających z programów CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek. Z pośród wszystkich dziewięciu kolekcji nominowanych w I edycji konkursu FORMWORK okazał się zdecydowanym faworytem. Nominacje w konkursie PERŁY CERAMIKI UE, już od 11 lat, są przyznawane przez jury zawodowo związane ze wzornictwem przemysłowym, architekturą i projektowaniem wnętrz.

Logo CAD PROJEKT K&A

W ramach konkursu redakcja kwartalnika ?Wokół Płytek Ceramicznych? wybiera także jedną osobę spośród głosujących, która może bezpłatnie zaprezentować swój projekt na łamach czasopisma. W tym roku jest nią Agata Chomiak ze Studia Projektowego FABRYK ART.

Wszystkie kolekcje, które wzięły udział w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2014 można zobaczyć na stronie www.plytkiceramiczne.info.pl bądź pobrać specjalną bazę płytek Perły Ceramiki UE 2014 I ze strony internetowej firmy CAD Projekt K&A.  Kolekcje z I edycji zostały także pokazane na łamach czasopisma ?Wokół Płytek Ceramicznych? ? (nr 2/2014 kwartalnika).

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

Kolejna głosowania dla projektantów odbędą się już we wrześniu i listopadzie 2014 r, tuż po zakończeniu II i III edycji PERŁY CERAMIKI UE 2014. Podsumowaniem tegorocznej edycji PERŁY CERAMIKI UE 2014 będzie stworzenie jednej bazy przez CAD Projekt K&A, która zbierze wszystkie nominowane kolekcje płytek oraz okładzin ściennych i podłogowych.

Perły Ceramiki UE

Wybór najpiękniejszych kolekcji płytek to tylko jedna część Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz ? użytkowników CAD Decor i CAD Decor PRO. Druga rozpocznie się 10 grudnia 2014 r. i potrwa do 26 stycznia 2015 r. Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonanie projektu dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014 tytułem ?Perła Ceramiki UE 2014?, ?Perła Ceramiki Dystrybutorów 2014? lub ?Perła Ceramiki Projektantów ? użytkowników CAD Decor 2014?. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, o łącznej wartości ponad 10 tys. złotych.
Zapraszamy do udziału w kolejnych głosowaniach oraz śledzenia aktualności na temat Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz ? użytkowników CAD Decor i CAD Decor PRO. Szczegóły wkrótce na www.plytkiceramiczne.info.pl i www.cadprojekt.com.pl.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95