kuchnieportal

GTV prezentuje nowe wzory uchwytów

Uchwyty to element, który potrafi przesądzić o wyglądzie mebli. W ofercie firma GTV, międzynarodowego dystrybutora  i czołowego  na polskim rynku producenta akcesoriów meblowych i oświetlenia, pojawiły się nowe propozycje, które pomogą wzbogacić wygląd zabudowy kuchennej czy łazienkowej. 

GTV prezentuje nowe wzory uchwytów
Fot: GTV

Nowe modele uchwytów MONZA, ALBRA, NAPOLI i CALABRIA oferowane przez firmę GTV odznaczają się nowoczesnym designem i perfekcyjnie dopracowanym wykonaniem. Rezygnacja z dodatkowych upiększeń sprawia, że można je łatwo dopasować do mebli utrzymanych w różnej stylistyce.

Uchwyty MONZA to połączenie dwóch materiałów i kolorów, które nadają im interesujący i lekki wygląd. Ich frontowa część to aluminiowa wkładka, dostępna w kolorze białym i czarnym, natomiast górna i dolna część uchwytów ma chromowane wykończenie. Obecnie na rynku dostępne są modele o trzech rozstawach długości: 160mm, 256mm i 384mm oraz gałka. MONZA świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na częste zabrudzenia, np. w kuchni czy łazience, w których jednocześnie bardzo istotna jest higiena otoczenia.

GTV prezentuje nowe wzory uchwytów

Uchwyty ALBRA to propozycja dla osób, które cenią niebanalne formy i chcą nadać swoim meblom wyrazisty wygląd. Odznaczają się nowoczesnym, zgeometryzowanym kształtem przypominającym literę ?Z?. Taka kubistyczna forma doskonale współgra z ich wykończeniem w kolorach chrom lub stal szczotkowana. Neutralna barwa uchwytów ALBRA sprawia, że z łatwością można dopasować je do mebli klasycznych oraz bardziej ekstrawaganckich i nowoczesnych.

GTV prezentuje nowe wzory uchwytów

Uchwyty NAPOLI i CALABRIA odznaczają się prostym i przemyślanym designem. Mają ergonomiczny kształt, dopasowany do dłoni, który podnosi wygodę użytkowania wyposażonych w nie mebli. Dostępne są w trzech powłokach: aluminium, chromie i stali szczotkowanej, dzięki czemu łatwo można dopasować je do różnych stylów i koloru zabudowy.

GTV prezentuje nowe wzory uchwytów
GTV prezentuje nowe wzory uchwytów

Te dwa modele różnią się od siebie projektowymi niuansami. Uchwyty NAPOLI mają delikatny i opływowy kształt, który zawdzięcza minimalnie zaokrąglonym krawędziom. Natomiast linia CALABRII jest bardziej ostra i wyrazista.

GTV prezentuje nowe wzory uchwytów

GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka. 
Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność. 

Źródło: materiały prasowe

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95