kuchnieportal

Dobre zakupy z REJS

Dobre zakupy z REJS

Producenci mebli i stolarze na co dzień mają wiele na głowie – za krótkie terminy, zmiany w projektach, sprawy urzędowe i finansowe, no i sama produkcja. Zakupy materiałów i akcesoriów to na ogół ostatnia rzecz, o którą chcą się martwić. I wcale nie muszą, bo wszystko co jest potrzebne do stworzenia mebli znajdą w punktach handlowych sieci REJS, uznanego polskiego producenta akcesoriów meblowych.

Złożenie zamówienia na materiały: półprodukty, komponenty, akcesoria, osprzęt itp. to zadanie, które nie należy do tych najbardziej lubianych przez producentów mebli i stolarzy. I to nie z powodu skomplikowanych procedur – większość hurtowni oferuje wszak dość proste formalności i programy lojalnościowe.

Głównym problemem jest czas jaki zakupy pochłaniają. Czas przejazdu między kilkoma punktami handlowymi, które trzeba odwiedzić, aby skompletować całą listę potrzebnych produktów. Czas spędzony w kolejkach, a później czas oczekiwania na realizację zamówień. Czas stracony.

Rozwiązaniem są zakupy w miejscach oferujących kompleksowy asortyment. Na przykład w jednym z wielu punktów handlowych firmy REJS, w których znaleźć można produkty potrzebne stolarzom i producentom mebli: płyty i blaty kuchenne, obrzeża, narzędzia i elektronarzędzia, systemy do wyposażenia czy zabudowy i akcesoria oświetleniowe, listwy, uchwyty i okucia, zawiasy, środki chemiczne oraz wiele, wiele innych. Wszystkie te rozwiązania pochodzą z ofert uznanych polskich i międzynarodowych marek, wśród których warto wymienić takie firmy jak: Aqua Front, Biurostyl, Blum, DC, Design Light, Egger, Fest, Forner, Henkel, Hettich, Itatools, Laguna, Lakma, Panmar, Polieco, Polkemic, Sevroll, Siro, Sopur i oczywiście – REJS.

Coś więcej niż sklep

Sieć handlowa sygnowana marką REJS to nie tylko produkty, to również: gwarancja dostaw w krótkim terminie, a także życzliwa i profesjonalna pomoc doradców. W sklepach sieci pracują specjaliści, którzy pomogą rozwiązać problemy konstrukcyjne i podpowiedzą optymalne rozwiązania. – Z myślą o klientach rozwijamy się – zgłębiamy wiedzę na temat produktów, stosujemy nowoczesne narzędzia pracy, tworzymy przyjazne dla klienta miejsca sprzedaży. Wszystko po to, aby uprzyjemnić czas spędzony w naszych sklepach i… zredukować go do niezbędnego i spędzonego w miłej atmosferze minimum – mówi Michał Pesta, Dyrektor Sprzedaży firmy REJS.

W każdym ze sklepów sieci znajdują się specjalnie przygotowane ekspozycje pokazowe, będące inspiracją do planowania ergonomicznej i funkcjonalnej kuchni lub garderoby. Miejsca gdzie stolarze mogą pracować ze swoimi klientami – pokazać im możliwe rozwiązania, wypróbować rozważane modele, wybrać to, co najbardziej przypadnie konsumentom do gustu. Można tu zobaczyć, sprawdzić i dotknąć jak pracują konkretne systemy – jaką mają funkcjonalność i jak wyglądają. Klienci oglądając ekspozycje systemów  Rejs i produkty licznych dostawców mogą się przekonać, czy wybrane z katalogów wzory i faktury płyt, blatów i frontów pasują do siebie. Czy wybrane akcesoria pomogą im w codziennej pracy? Czy dokonają słusznego wyboru?

Dzięki temu, że REJS jest i producentem, i dystrybutorem, w swoich sklepach oferuje również towar własnej produkcji. Pozwala to usprawnić procedurę ewentualnej wymiany zużytych części, czy naprawy towaru. Czyli innymi słowy – skraca czas obsługi. Ale to nie wszystko.

Punkty handlowe REJS to również konkurencyjność. Profity daje fakt działania jako sieć – pozwala to sklepom zaoferować klientom atrakcyjniejsze warunki współpracy, gdyż ich negocjacja z bezpośrednimi producentami i dostawcami jest łatwiejsza.

Z naszymi partnerami łączą nas przyjazne relacje. Dbamy o wzajemny komfort pracy polegający na znajomości oferowanych produktów (szkolenia produktowe dla klientów, dni otwarte), ich dostępności oraz rozpoznawania potrzeb rynkowych. Poza tym często pomagamy w nawiązaniu kontaktu między dostawcami i stolarzami, aby mieli możliwość wymiany informacji – mówi Michał Pesta.

Konkurencyjność cenową sklepów REJS gwarantuje również program partnerski „Twój profit”, który ruszył 1 września 2017 roku. Jego absolutna wyjątkowość polega na tym, że za dokonywanie regularnych zakupów w punktach sieci REJS, uczestnicy programu otrzymują realne pieniądze, które mogą wydać na co chcą. I – co ważne – gdzie chcą! Ponadto, uczestnictwo w programie (wystarczy szybka rejestracja) umożliwia korzystanie z szeregu atrakcyjnych rabatów w sklepach sieci.

Gdzie?

Sieć punktów handlowych REJS obejmuje 17 sklepów zlokalizowanych w różnych regionach kraju. Ich dokładne adresy, dane kontaktowe i godziny otwarcia dostępne są tutaj.

Co ważne, produkty REJS dostępne są dziś nie tylko w ramach punktów handlowych sygnowanych tą marką. Znaleźć je można również w wielu innych hurtowniach i sklepach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Ich adresy dostępne są tutaj.

Bardzo cenimy sobie współpracę ze wszystkimi naszymi dystrybutorami. Przez lata współpracy poznaliśmy się i wypracowaliśmy lojalne i owocne relacje. Nasi partnerzy ufają nam, dlatego coraz częściej decydują się na autoryzowaną sprzedaż produktów REJS
z wyłącznością sprzedaży na danej części rynku. Wiedzą, że jesteśmy sprawdzonym dostawcą
. Robimy wszystko by nie zawieść tego zaufania – dodaje Michał Pesta.

3.10.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95