kuchnieportal

Awangardowa armatura kuchenna – zlewozmywak biały, czarny a może czerwony?

Awangardowe aranżacje kuchenne wymagają zaplanowania najdrobniejszych szczegółów i dopasowania wszystkich elementów wystroju – w tym także armatury kuchennej. Jeśli marzy nam się blat w kolorze czerwonym i odpowiednio zlewozmywak o tej samej barwie – nic nie stoi na przeszkodzie. Oferta zlewozmywaków dostępnych na rynku stale się poszerza i dopasowanie zlewozmywaka do kuchni o nietypowym kolorze staje się coraz prostsze.
 

Zlewozmywak D-100 Schock
Fot. Zlewozmywak Waterlfall D-100 firmy Schock

Szeroki wybór ciekawych, granitowych zlewozmywaków oferuje firma Schock.  Najnowsza propozycja firmy to zlewozmywak czerwony (Waterlfall D-100) i krystalicznie biały (Waterlfall D-150) idealnie pasujące do nowoczesnych, odważnych aranżacji kuchennych.

Zlewozmywaki Waterfall wchodzą w skład kolekcji Cristadur – linii odznaczającej się wyjątkowo gładką powierzchnią. W wyniku skomplikowanego nanotechnologicznego procesu utwardzania wierzchnia warstwa tych zlewozmywaków jest higieniczna i wyjątkowo miła w dotyku. W przeciwieństwie do tradycyjnych zlewozmywaków nie łapie zabrudzeń (efekt Nanoclean). Zlewozmywaki Schock wzbogacone są dodatkowo o formułę Antibac polegającą na dodaniu jonów srebra do masy granitowej, które zapobiegają rozwojowi bakterii. Dzięki tym dwóm rozwiązaniom nasz zlewozmywak stanie się jeszcze bardziej higienicznym i bezpiecznym miejscem.

                       Zlewozmywak Waterfall 150 Schock
                                                Fot. Zlewozmywak Waterlfall D-150 firmy Schock

Zlewozmywaki Waterfall można dopasować do szafek o różnej szerokości (45 cm i 60 cm). Dostępne są w dwóch opcjach montażowych: wersja na równi z blatem bądź wpuszczana w blat. Można zamówić je w kilku wersjach kolorystycznych, min. w głębokiej czerni oraz tradycyjnych brązach, beżach i szarościach.

Zlewozmywak Waterfall D150 Magma black czarny

 Fot. Zlewozmywak Waterlfall D-150 firmy Schock
   

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95