kuchnieportal

Athena – nowoczesny zlewozmywak

Kiedy przychodzi wybrac nowy zleowzmywak do kuchni, okazuje się to nie być łatwą sprawą. Wybór ten ułatwia firma Pyramis, oferując nowoczesne zlewozmywaki z różnych materiałów.
 

Zlewozmywak Athena Pyramis Zlewozmywak Athena Pyramis
Fot. Zlewozmywak stalowy Athena, Pyramis. 

Od 15 lat istniejąca na polskim rynku firma ma w swojej ofercie bogaty wybór zlewozmywaków oraz wyposażenia kuchennego. Specjaliści firmy wieszczą powrót mody na zlewy stalowe.
Najnowszy model marki to zlewozmywak o nazwie Athena. Z grecką boginią ma tyle wspólnego, że jest całkiem zmyślny ? to znaczy sposób jego montażu powoduje, że jego powierzchnia nie wystaje ponad kuchenny blat. Taki podblatowy, albo wpuszczany zlewozmywak daje tę zaletę, że wpisuje się w minimalistyczny trend w urządzaniu kuchennych wnętrz, niwelując podziały powierzchni. Jest to też rozwiązanie bardzo higieniczne, ponieważ ułatwia czyszczenie i  uniemożliwia dostanie się brudu pod krawędzie zlewu.

Wykorzystując zaawansowaną technologię producentowi udało się wytworzyć zlew z jednego arkusza stali. Wygodę w użytkowaniu zapewniają głębokie komory, a estetyki dodają eleganckie wytłoczenia ociekacza. Model Athena dostępny jest w wydaniu jedno, półtorej i dwukomorowym z wykończeniem gładkim albo lnianym. Cena jednokomorowego z ociekaczem zaczyna się od 359 zł.
 
Kas

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95