kuchnieportal

Agenci do zadań specjalnych – Cooking Agent i Cleaning Agent

Pomysłowe rozwiązania, dzięki którym utrzymasz porządek w swojej kuchni wśród przyborów do gotowania oraz czyszczenia i sprzątania. Cooking Agent i Cleaning Agent to dwa rodzaje organizatorów dla twoich akcesoriów do gotowania i sprzątania.

Cooking Agent PEKACooking Agent PEKA
    Fot. Cooking Agent, Peka.

W miejscu, w którym pracujesz, dobrze mieć porządek, dzięki niemu praca staje się przyjemniejsza, szybsza i bardziej wydajna, jeśli zaś chodzi o kuchnie, dochodzą elementy nie mniej ważne, jak higiena i estetyka pomieszczenia.
Jeśli chcesz, aby wszystkie twoje podręczne narzędzia do gotowania lub sprzątania były w jednym miejscu, w podręcznym i poręcznym miejscu, skorzystaj z usług organizatorów kuchennych CookingAgent i CleaningAgent.
Są to niezwykle pomysłowo zorganizowane stojaki z szeregiem mobilnych pojemników na poszczególne narzędzia. Mieszczą się wygodnie w kuchennej wysuwanej szafce, stanowiąc poręczne zaplecze organizacyjne dla twojej pracy. Dzięki nim nie będziesz szukać już nigdy tego, czego właśnie tak bardzo potrzebujesz, a praca stanie się wygodniejsza. Stojaki są tak zaprojektowane, aby pojemniki można było na nich swobodnie przemieszczać, dopasowując konstrukcję do swoich potrzeb. Można również wyjąć całość i umieścić tam, gdzie jest to nam niezbędne w danym momencie, co jest szczególnie przydatne przy sprzątaniu. Pojemniki i stojaki można zdemontować, aby można było je umyć i zachować w czystości po wykonanej pracy. Konstrukcja organizatorów jest przystosowana do różnych typów szafek, i tych wysuwanych i tych na zawiasach.

Cleaning Agent Peka
Fot. Cleaning Agent, Peka.

Cooking Agent ? posiada pojemniki plastikowe i pojemniki metalowe przystosowane do przechowywania butelek oraz innych artykułów niezbędnych do gotowania. Dzięki wysokim relingom konstrukcji butelki i słoiki są zabezpieczone w odpowiednich miejscach i nie grozi nam ich upadek na podłogę. Położenie każdego z trzech metalowych koszyków można zmienić, przepinając je na potrzebną nam wysokość i miejsce. Plastikowe pojemniki są zdejmowane tak, by można je było postawić na blacie roboczym, a po skończonej pracy umyć pod bieżącą wodą lub nawet w zmywarce. W przestrzeni pomiędzy koszyczkami wygodnie mieszczą się deski do krojenia.

Czytaj również:

Szafki kuchenne na wymiar 

Wysokość mebli kuchennych 

Kuchnia w szarościach

Cleaning Agent ? jest tak skonstruowany, aby można było całość wraz z stelażem zabrać ze sobą bezpośrednio w miejsce, które postanowiliśmy posprzątać. Dzięki tej kompaktowej budowie oraz przemyślanej konstrukcji uzyskujemy bardzo dużą przestrzeń do magazynowania ściereczek, różnego rodzaju zmywaków, płynów i szczoteczek do szorowania. Pojemniki są podzielone przegródkami tak, aby można było zawsze zachować porządek wśród akcesoriów. Oczywiście wszystkie pojemniki są do zdejmowania, aby można je było łatwo wysprzątać i zmyć. Ich mobilność również dostosowuje organizer do naszych potrzeb, pozwalając na zebranie w jedno miejsce wszystkich gąbek ścierek oraz całej baterii butelek. Stojak został zaopatrzony w gumowe nóżki, aby zabezpieczyć nas przed uszkodzeniem delikatnych powierzchni.

Obydwa systemy pozwalają zorganizować się nam w kuchni, utrzymując potrzebne nam narzędzia w jednym miejscu i umiejscowić w kompaktowej formie w wygodnej dla nas loklizacji. Dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu unikniemy przetrząsania kątów i szuflad w poszukiwaniu rzeczy w danym nam momencie niezbędnych. Utrzymując je razem dzięki systemowi stelaży i pojemników możemy nie tylko zapewnić sobie porządek w naszych narzędziach pracy w kuchni, ale jeszcze uzyskać dodatkową przestrzeń dla innych niezbędnych w kuchni przedmiotów. Systemy zostały wyposażone w mechanizm cichego zamykania, co podnosi komfort naszej pracy, są estetyczne i schludne, a przedmioty w nich rozłożone są łatwo dostępne w wygodny dla nas sposób.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95