kuchnieportal

Wiosenna edycja targów Vitrel

W dniach 19-20 maja w Serocku k. Warszawy odbędzie się kolejna edycja targów Vitrel.  To uznane wydarzenie branżowe w kraju i za granicą o kontrakcyjnym charakterze, które gromadzi licznych wystawców i odwiedzających. 

Targi-Vitrel.jpg

Targi stanowią platformę umożliwiającą nawiązanie cennych relacji handlowych, dają możliwość wypromowania swoich towarów przez wystawców, a odwiedzającym zapoznania się z nowościami rynkowymi, nowymi trendami w branży oraz dokonania najlepszych dla swoich firm zakupów.

W najbliższej edycji targów weźmie udział ponad 140 wystawców z kraju i zza granicy. Wśród nich znajdą się m.in. producenci, dystrybutorzy i importerzy produktów, którym poświęcone jest wydarzenie oraz przedstawiciele producentów zagranicznych. Będą mogli oni zaprezentować swoją ofertę licznym odwiedzającym, w tym przedstawicielom specjalistycznych hurtowni, marketów i sklepów detalicznych oraz salonów meblowych.

Tegoroczna edycja targów Vitrel będzie podzielona na cztery segmenty tematyczne: Kreacja stołu, Wyposażenie kuchni, Dekoracja wnętrz, tarasów i ogrodów oraz Upominki i prezenty. W ich ramach zaprezentowane zostaną m.in. takie produkty, jak szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, artykuły do dekoracji stołu, garnki i inne naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże, młynki, ekspresy do kawy, obrazy, lampy czy zegary.

Klienci indywidualni również będą mogli nabyć prezentowane towary. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorzy targów zapraszają:

  • 19 maja 2015,  w godz. 9.00 ? 18.00
  • 20 maja 2015,  w godz. 9.00 ? 16.00

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie organizatora: www.vitrel.com.pl/targi.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95