kuchnieportal

Wielofunkcyjny stół kuchenny firmy VOX

Producent mebli firma VOX prezentuje funkcjonalny stół kuchenny, który daje wiele możliwości użytkowania.
 

Wielofunkcyjny stół kuchenny firmy VOX
Fot. Stół, ława i krzesła z kolekcji 4 You by VOX, Meble VOX 

Składający się z dwóch równoległych blatów stół firmy VOX, będzie doskonałym meblem do kuchni, w której dużo się dzieje. Sam stół zaaranżować można na kilka sposobów. We wnęce umieszczonej po środku znajdzie się miejsce na podgrzewacze, świeże zioła, świece,  oraz kwiaty. Jeśli potrzebujemy dużej powierzchni blatu wnękę można zakryć.

Dzięki konstrukcji złożonej z dwóch blatów powstały  między nimi użyteczne półki na różne przedmioty służące do gotowania albo sztućce. Półki te wypełnić można dokupionymi szufladami. Na stole pomieszczą się również sprzęty kuchenne, takie jak roboty, albo sokowirówki, których kable można przeciągnąć przez specjalny otwór w jego powierzchni.

Stabilność stołu zapewniają solidne drewniane nogi ustawione pod kątem. Dostępny jest w połączeniach koloru białego z dębowym. Dodatkowo można dokupić pasującą stylistycznie ławkę z poduszkami.

Cena samego stołu to 1599 zł, a jego wymiary wynoszą 200 cm szerokości, 100 cm głębokości i 76 cm wysokości.

Więcej informacji na temat produktu oraz film przedstawiający jego funkcjonalności można znależć na stronie: www.meble.vox.pl/produkt-stol-200×100-14334.html

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95