kuchnieportal

Wesprzyj z PEKĄ akcję „Razem możemy więcej”

Wesprzyj z PEKĄ akcję „Razem możemy więcej”

„Razem możemy więcej” to nazwa akcji charytatywnej organizowanej przez markę ENDO, której celem jest pomoc podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń dotkniętych chorobami onkologicznymi. Akcję aktywnie wspiera firma PEKA, ekspert w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie oraz funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni.

W ramach akcji „Razem możemy więcej”, w listopadzie rozpoczęła się sprzedaż limitowanej kolekcji koszulek, z której cały zysk zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń dotkniętych chorobami onkologicznymi. Wsparcie zostanie skierowane do małych pacjentów pięciu oddziałów onkologicznych w Polsce: w Kielcach, Lublinie, Olsztynie oraz dwóch warszawskich ośrodków.

13 listopada odbyło się spotkanie prasowe, które oficjalnie zaingerowało II edycję tej szczytnej akcji. W wydarzenie włączyły się polskie gwiazdy, m.in. Magdalena Różczka, Anna Dereszowska oraz Szymon Majewski.

PEKA - akcja "Razem możemy więcej"

Firma PEKA, która jest jednym z Partnerów kampanii, wsparła spotkanie oraz aktywnie angażuje się w jej  promowanie wśród swoich kontrahentów i klientów. O celu akcji „Razem możemy więcej” i możliwości pomocy podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń PEKA informuje m.in. podczas organizowanych przez siebie szkoleń dla architektów. Również członkowie zespołu PEKA kupili i noszą koszulki ENDO, wspierając i propagując w ten sposób akcję.

Każdy z nas może wziąć udział w kampanii „Razem możemy więcej” i wesprzeć dzieci z chorobami onkologicznymi. Wystarczy za pośrednictwem strony www.endo.pl kupić koszulkę z limitowanej kolekcji. Do wyboru mamy wiele rozmiarów: od niemowlęcych body po duże koszulki dla dorosłych. Możemy kupić je dla siebie, rodziny lub na prezent – obdarowując podwójnie.

30.11.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95