kuchnieportal

Vivy – ekspres do kawy idealny do małych kuchni

Firma Bosch do serii ekspresów do kawy „Tassimo” dołączyła nowy produkt. Jest to najmniejszy w serii Tassimo ekspres do kawy pod nazwą Vivy.

ekspres_do_kawy_tassimo_vivy

Ekspres Vivy to najmniejszy w serii Tassimo i jeden z najmniejszych na rynku ekspres zachowujący jednak funkcje i sprawność, jak wielu jego znacznie większych braci.
Ekspres Vivy jest naprawdę niewielki, 17 centymetrów na 25 centymetrów, a więc mniejszy od kartki akademickiego zeszytu A4, a mimo to zachowuje wszystkie funkcje standardowej wielkości ekspresu. Oferuje użytkownikowi kawę w różnych odmianach, czekoladę, a nawet herbatę, w sumie aż piętnaście różnych napoi i to wszystko obsługiwane jest jednym przyciskiem.

Obsługa kapsułkowego ekspresu do kawy Vivy jest tak banalna,że nie warto o niej nawet pisać, wszystko odbywa się samoczynnie, sterowane kodem kreskowym nadrukowanym na kapsułkach. Wybieramy więc kapsułkę z ulubionym przez nas napojem, zakładamy do ekspresu i naciskamy guzik, czekając spokojnie na rezultat. Ekspres posiada zbiornik zawierający zapas 0,7 litra wody, więc wystarczy również dla naszych przyjaciół.

Bosch postarał się, aby jego produkt był na tradycyjnie wysokim poziomie jakości technologicznej i tak jak inne ekspresy do kawy z serii Tassimo, również Vivy jest wyposażony w system samoczyszczenia gorącą parą wodną, co pozwala przygotowywać kolejne napoje o różnych smakach bez ryzyka wymieszania się tych smaków.
Jeśli marzymy o profesjonalnej jakości napojach ciepłych dla nas i dla naszych gości, to wybór Vivy jest jak najbardziej uzasadniony, gdyż ekspres proponuje szeroką gamę wyrobów najlepszych marek takich jak Jakobs, Carte Noire, Milka czy Twinings  i to zawsze w takim samym najlepszym wykonaniu niczym profesjonalny barista. Do tego jest cichy w eksploatacji oraz energooszczędny. A dzięki estetycznej obudowie w dwu kolorach i niewielkiej kubaturze będzie pasował do każdej kuchni.

Dzięki Vivy możemy zażyczyć sobie każdą z ulubionych przez nas kaw i espresso i latte i cappuccino, a z herbat na przykład miętową, z owoców leśnych,a także z przyprawami i mlekiem; propozycji jest wiele bo, aż piętnaście różnego rodzaju napoi ciepłych oferuje nam ten ekspres Boscha i to wszystko za naciśnięciem jednego guzika. Ekspres sam dobiera temperaturę, ilość wody oraz czas parzenia poszczególnych napojów tak, aby końcowy efekt był w pełni profesjonalny.

ekspres_do_kawy_tassimo_vivy

Urządzenie jest w pełni gotowe do działania prawie zaraz po wyjęciu z pudełka, musimy tylko nalać wody i wybrać odpowiednią kapsułkę z napojem, a do ekspresu zmieści się nasz ulubiony kubek ponieważ można dobrać jego wielkość dzięki wyjmowalnej podkładce.
Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu zastąpisz w domu zaparzacz do kawy i herbaty, czajnik i spieniacz do mleka i w każdej chwili możesz sobie i swoim gościom przygotować pyszny ciepły napój o wysokich walorach aromatycznych i smakowych, a dla dzieciaków smaczną czekoladę.

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95