kuchnieportal

Uchwyty w formie gałek – do jakich mebli je dopasować?

Uchwyty w formie gałek – do jakich mebli je dopasować?

Jak podkreślić styl mebli? Niekiedy drobny detal w postaci uchwytu wystarczy, aby zaakcentować ich charakter. W przypadku klasycznej zabudowy doskonale sprawdzają się uchwyty w formie gałek, które dodają wnętrzu klasy i ponadczasowej elegancji. Tego rodzaju akcesoria z powodzeniem może dopasować również do nowoczesnych mebli, co pokazują różnorodne gałki z ofert firmy GTV.

Gałki meblowe to styl i klasa sama w sobie. Cieszą się uznaniem osób ceniących eleganckie i ponadczasowe wnętrza. Delikatna linia gałek meblowych jest zawsze piękna – niezależnie od aktualnych, szybko zmieniających się trendów.

Uchwyty meblowe IMOLA – subtelność i uniwersalność

Zwolenników subtelnego wzornictwa z pewnością zainteresuje nowość w naszej ofercie – gałka IMOLA. Jej oszczędna, prawie minimalistyczna forma i niewielki rozmiar sprawiają, że doskonale dopasowuje się do każdego stylu wnętrza. Idealnie komponując się ze stylizowanymi drewnianymi frontami, jak i nowoczesnymi unikolorami w wysokim połysku – mówi Joanna Repko, Starszy Specjalista ds. Marketingu w firmie GTV. Uchwyty IMOLA są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: chromie, satynie, aluminium i stali szczotkowanej.

  • Do jakich mebli: dzięki subtelnemu wzornictwu oraz niewielkiemu rozmiarowi uchwyty IMOLA harmonizują z prostymi, pozbawionymi ozdób meblami. Sprawdzą się również jako dopełnienie wąskich frontów, których nie chcemy zdominować masywnymi uchwytami.

Gałki meblowe

Uchwyty meblowe ROMA – odważne wzornictwo i metaliczne kolory

Inną, wartą uwagi propozycją GTV są uchwyty ROMA, które łączą klasyczny charter gałek z nowoczesnym, odważnym wzornictwem. Przypominająca dwa połączone ze sobą stożki o zaokrąglonych krawędziach i końcach, które zapewniają bezpieczeństwo ich użytkowania. Oryginalny, wyrazisty kształt harmonizuje z ich surową, metaliczną kolorystyką oraz połyskującym wykończeniem.

  • Do jakich mebli: uchwyty ROMA będą efektownym uzupełnieniem minimalistycznych, prostych frontów mebli kuchennych i pokojowych, a także wyposażenia nowoczesnych gabinetów oraz pomieszczeń komercyjnych.

Uchwyty meblowe BERGAMO, UDINE I TERNI – różnica tkwi w szczegółach

Kolejna propozycja firmy GTV, czyli uchwyty BERGAMO, to także mariaż nowoczesności i tradycji. Klasyczna, zaokrąglona linia gałek pozwala z powodzeniem zastosować je w stylizowanych wnętrzach. Natomiast bogata i uniwersalna kolorystyka sprawia, że uchwyty BERGAMO będą pasować również do nowoczesnych mebli. Efektowny chrom, klasyczna satyna, chłodne aluminium, nowoczesny inox, elegancki czarny chrom oraz subtelna biel – taka paleta barw i wykończeń powierzchni daje nam szeroki możliwości aranżacyjne.

Uchwyty meblowe - gałki

Fot. Uchwyty BERGAMO

W tych samych kolorach dostępne są również uchwyty z dwóch innych kolekcji firmy GTV, które wraz z BERGAMO, tworzą uzupełniający się zestaw. Mowa o liniach UDINE I TERNI. (Dodatkowo TERNI dostępna jest w kolorze szczotkowanego mosiądzu) Co różni poszczególne kolekcje? Uchwyty BERGAMO są pękate i najbardziej zaokrąglone. UDINE mają bardzo smukłą linię i niemal płaskie zwieńczenie, natomiast TERNI to wypadkowa między gałkami z linii BERGAMO i UDINE. Dzięki podobieństwu i zarazem zindywidualizowaniu każdej z trzech kolekcji, wszystkie meble w naszym mieszkaniu możemy wyposażyć w harmonizując z sobą uchwyty, a jednocześnie do każdego dobrać model najbardziej odpowiadający mu stylistycznie.

Uchwyty meblowe - gałki

Fot. Uchwyty TERNI

  • Do jakich mebli: uchwyty BERGAMO, UDINE I TERNI pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych mebli w stonowanej kolorystyce (bieli, czerni i szarości).
Uchwyty meblowe - gałki

Fot. Gałki meblowe UDINE

Zobacz połączenie uchwytu i frontu na ekranie telefonu!

Wybór uchwytu, który będzie pasować do mebli, a jednocześnie wpisze się w nasz zamysł aranżacyjny, może sprawić problem. Trudno wyobrazić sobie bowiem, jak będzie prezentować się gotowe połączenie uchwytów i frontów. W tym przypadku polecamy aplikację INTIARO. To darmowe narzędzie, które pozwala na ekranie tabletu czy smartfona zobaczyć, jak dany uchwyt wygląda na froncie. Wszystko odbywa się w rzeczywistości rozszerzonej, zatem otrzymujemy realistyczny obraz mebli z nowymi uchwytami bez konieczności ich wcześniejszego kupowania.

Mechanizm działania INTIARO jest bardzo prosty. Ze strony www.gtvintiaro.com pobieramy aplikację. Chcąc sprawdzić wygląd danego uchwytu w gotowym projekcie, na froncie meblowym naklejamy specjalny marker. Następnie kierujemy kamerę smartfona lub tabletu na front i z bazy GTV zintegrowanej z aplikacją wybieramy interesujący nas uchwyt. Możemy go dowolnie obracać, powiększać, a nawet porównywać z innymi modelami. Dzięki aplikacji INTIARO samodzielnie skompletujemy fronty i uchwyty, których połączenie będzie wyglądać dokładnie tak, jak na ekranie telefonu bądź smartofna.

 

 

11.12.2017


Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Nick
2 lutego 2018, 19:59
1/1

Gałki kojarzą mi się z meblami klasycznymi i kropka

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95