kuchnieportal

Nowa, autorska linia uchwytów SHAPE ART od GTV

Nowa, autorska linia uchwytów SHAPE ART od GTV

W ofercie  firmy GTV, międzynarodowego dystrybutora akcesoriów meblowych i oświetlenia, pojawiły się nowe uchwyty SHAPE ART dedykowane meblom kuchennym, pokojowym i łazienkowym. To wyjątkowa linia akcesoriów stworzona przez grupę polskich projektantek specjalnie dla marki GTV. Kobiece spojrzenie pozwoliło zaprojektować funkcjonalne uchwyty o niezwykle dopracowanym i dekoracyjnym wyglądzie.  

Fot. Linia uchwytów SHAPE ART, GTV 

Projektantkom udało się połączyć dekoracyjny charakter uchwytów SHAPE ART z ich funkcjonalnością i wygodą użytkowania, co jest niezbędne w przypadku tego rodzaju akcesoriów. Przy tym linia SHAPE ART jest wszechstronna i możliwa do zastosowania w dowolnych aranżacjach. W jej skład wchodzi 5 serii uchwytów: CLEO, VETA, GANZA, AGIOS, SENIOR o zróżnicowanym wyglądzie, które możemy wykorzystać we wnętrzach kuchennych, pokojowych i łazienkowych. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z serii.

CLEO

Uchwyty z serii CLEO charakteryzuje bardzo uniwersalna stylistyka. Mają ono subtelnie zaokrągloną linię i doskonałe wyprofilowanie względem kształtu dłoni. Uchwyty wygięte są w delikatny łuk, co dodaje ich formie wizualnej miękkości i lekkości. Opływowy kształt sprawia również, że są one bardzo bezpieczne w użytkowaniu i chronią przed ewentualnymi urazami. Uchwyty z serii CLEO dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: chromie, aluminium i stali oraz w trzech rozstawach: 128, 160 i 192 mm, co dodatkowo poszerza możliwości ich zastosowania. Uzupełnieniem serii jest elegancki, dyskretny uchwyt w formie gałki.

Linia_uchwytów_SHAPE_ART_od_GTV_cleo.jpg

Linia_uchwytów_SHAPE_ART_od_GTV_cleo.jpg
Fot.  Uchwyty Cleo, GTV

AGIOS

Uchwyt AGIOS, który kształtem przypomina kieszeń, cechuje niezwykła wygoda użytkowania. Sposób wyprofilowania pozwolił bowiem uzyskać dodatkowe pogłębienie w jego środkowej części. Zapewnia to bardzo wysoki komfort korzystania z uchwytu. Pokazuje również, że oryginalny i pomysłowy kształt akcesoriów meblowych może iść w parze z ich funkcjonalnością. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu uchwytu jest on wygodny w użytkowaniu niezależnie od wielkości dłoni. Bez trudu możemy otworzyć wyposażony w niego front nawet wówczas, kiedy mamy założoną rękawicę kuchenną. Seria AGIOS dostępna jest w rozstawie 128 mm, w dwóch wersjach kolorystycznych: efektownym chromie i klasycznym aluminium.

Linia_uchytów_SHAPE_ART_od_GTV_agios.jpg
Fot. Uchwyt Agios, GTV

GANZA

Uchwyt Ganza wyróżnia się zdecydowaną, zgeometryzowaną budową. Świetnie dopełni on meble w nowoczesnym stylu, w tym te utrzymane w odważnym, industrialnym klimacie. Dzięki swojej formie, uchwyt prezentuje się dynamicznie i bardzo współcześnie. Co ciekawe, wyrazisty w formie uchwyt Ganza, jest jednocześnie przyjemny w dotyku, ponieważ posiada zaokrąglone krawędzie. W tej linii dostępne są uchwyty relingowe o rozstawie 160 mm (kolory: chrom, czarny chrom, aluminium, biel) oraz w formie gałki.

Linia_uchwytów_SHAPE_ART_od_GTV_ganza.jpg


Fot. Uchwyty Ganza, GTV

SENIOR

Uchwyt Senior to estetyczne i praktyczne dopełnienie mebli.Pomysłowy projekt podnosi jego walory użytkowe: wydłużona podstawa uchwytu zmniejsza możliwość kontaktu dłoni z frontem i tym samym chroni powierzchnię mebla przed zabrudzeniami. To niezwykle praktyczne rozwiązanie w przypadku zabudowy kuchennej. Ponadto uchwyt i gałka z serii Senior mogą nam posłużyć jako haczyk na ściereczki czy rękawicę kuchenną.
W skład serii Senior wchodzi uchwyt relingowy o rozstawie 160 mm oraz gałka w dwóch wersjach kolorystycznych: chromie i aluminium.

Linia_uchwytów_SHAPE_ART_od_GTV_senior.jpg

Linia_uchwytów_SHAPE_ART_od_GTV_senior.jpg
Fot. Uchwyty Senior, GTV

VETA

Uchwyty z linii VETA mają klasyczny, lekko zaokrąglony kształt. Ich ozdobą są delikatne, podłużne paski, które przełamują gładką powierzchnię uchwytu. Subtelna i elegancka VETA sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Seria dostępna jest w trzech kolorach: chromie, aluminium oraz czarnym chromie, w rozstawach: 128, 160 i 320 mm oraz w formie gałki.

Linia_uchwytów_SHAPE_ART_od_GTV_veta_2.jpg

Linia_uchwytów_SHAPE_ART_od_GTV_veta_gałka.jpg
Fot. Uchwyty VETA, GTV

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich dla kolekcji CLEO i SENIOR

Kolekcje uchwytów CLEO oraz SENIOR zdobyły Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich, których oficjalne wręczenie nastąpi podczas Targów FURNICA 2016. Aby otrzymać to wyróżnienie, produkt musi spełniać regulaminowe kryteria i zyskać pozytywną rekomendację Sądu Konkursowego, w którego skład wchodzą uznani specjaliści. Uchwyty CLEO i SERNIOR zostały docenione m.in. za nowoczesność zastosowań, stopień wykorzystania rozwiązań innowacyjnych, ekonomiczność produktu i jego eksploatację, oddziaływanie produktu na środowisko, oszczędność zużycia materiałów i energii, funkcjonalność produktu rozumiana jako połączenie kryteriów użyteczności i praktyczności oraz za walory estetyczne.


Zobacz więcej produktów firmy GTV: www.gtv.com.pl 

AO
29.08.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95