kuchnieportal

Trwała i nowoczesna kuchnia z funkcjonalnymi akcesoriami

Akcesoria i wyposażenie wewnętrzne zabudowy kuchennej w dużej mierze wpływają na jej jakość i komfort użytkowania. Dzięki nim nawet niewielkie meble mogą zmieścić wiele przedmiotów, które dodatkowo są łatwo dostępne i optymalnie rozlokowane. Nowoczesne akcesoria pozwalają stworzyć funkcjonalną kuchnię dostosowaną do indywidualnych potrzeb jej użytkowników. Zobaczmy to na przykładzie realizacji wykonanej przez firmę Meble Gal  z siedzibą w miejscowości Blok Dobroszyce (woj. łódzkie). 

Kuchnia wykonana przez firmę Meble Gal doskonale obrazuje zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku. Podstawowym elementem trwałej i funkcjonalnej zabudowy są odpowiednio dobrane szuflady. Ich jakość decyduje o wygodzie użytkowania kuchni i jej bezawaryjnej pracy. Podczas doboru szuflad należy zwrócić uwagę na ich maksymalny udźwig. Ponadto powinny być one umieszczone na prowadnicach zapewniających pełen wysuw ? w ten sposób użytkownik ma łatwy dostęp do całej zawartości szuflady. Warto również dobierać modele o różnych wysokościach. Dzięki temu stworzymy przestrzeń do przechowywania zarówno niewielkich słoików i opakowań, jak i wysokich przedmiotów, np. butelek.

Trwała_i_nowoczesna_kuchnia_z_funkcjonalnymi_akcesoriami.jpg  Trwała_i_nowoczesna_kuchnia_z_funkcjonalnymi_akcesoriami_2.jpg

Fot. Meble Gal

W swoich realizacjach wykorzystujemy akcesoria renomowanych marek takich, jak Blum, GTV czy Amix. Ich jakość daje nam pewność, że kuchnia przez nas wykonana będzie doskonale służyła przez długi czas ? mówi p. Tadeusz Gal, właściciel firmy Meble Gal.

Szuflady w szufladach

Atutem zabudowy kuchennej są systemy organizacji wewnętrznej do szuflad, które zapewniają optymalne wykorzystanie ich powierzchni. Dodatkowo dzięki wkładom i podzielnikom każda rzecz, nawet o nieregularnych wymiarach, ma swoje ustalone miejsce i jest łatwa do odszukania. Dzięki elementom wyposażenia wewnętrznego utrzymanie porządku w szufladach staje się niezwykle proste.

Trwała_i_nowoczesna_kuchnia_z_funkcjonalnymi_akcesoriami_2.jpg
Fot. Meble Gal

Przykładem tego są organizery zbudowane z listew poprzecznych i podłużnych, które tworzą wewnątrz szuflady swoiste segmenty. Poszczególne segmenty dostosowuje się do rozmiaru przechowywanych w nich rzeczy dzięki ruchomym listwom, których rozstaw można dowolnie regulować ? wyjaśnia p. T. Gal. Jednocześnie blokują one przesuwanie się przedmiotów podczas otwierania czy zamykania szuflad, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania mebli. Nie musimy obawiać się, że przy bardziej gwałtownym ruchu szklane naczynie przewróci się czy wyspie zawartość niedomkniętego pudełka.

Narożniki łatwo dostępne!

Nowoczesne systemy do szafek narożnych sprawiają że ta trudno dostępna przestrzeń staje się komfortowa w użytkowaniu oraz optymalnie zagospodarowana. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań do tego obszaru zabudowy. Popularne systemy Le Mans w kształcie nerek doskonale sprawdzą się do przetrzymywania garnków. Te wysuwane półki zapewnią optymalne wykorzystanie miejsca w szafce narożnej oraz łatwy dostęp do jej zawartości. Po otwarciu frontu wystarczy wysunąć półkę ? tłumaczy p. T. Gal.

Trwała_i_nowoczesna_kuchnia_z_funkcjonalnymi_akcesoriami_3.jpg
Fot. Meble Gal

Sprawdzonym rozwiązaniem do szafek narożnych są również kosze cargo umieszczone na systemach jezdnych, które łatwo można wysunąć i schować. Najczęściej są to dwa zestawy, które w zamkniętej szafce znajdują się obok siebie. Po otwarciu drzwiczek pierwszy kosz wysuwa się na zewnątrz i odsuwa na bok, a tylny przemieszcza się na jego miejsce (również może zostać wyciągnięty na zewnątrz szafki).

Trwała_i_nowoczesna_kuchnia_z_funkcjonalnymi_akcesoriami_4.jpg
Fot. Meble Gal

Pełny dostęp do zawartości kuchni

Kosze cargo są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, dlatego w nowoczesnych kuchniach występują w różnych wariantach i zastosowaniach. Obok wspomnianych modeli do szafek narożnych, stosowane są m.in. kosze mocowane do frontów mebli, które wysuwają się podczas otwierania. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że po wysunięciu koszy cała ich zawartość jest doskonale widoczna. Ponadto ten rodzaj szuflad wewnętrznych pozwala ograniczyć liczbę frontów, dzięki czemu kuchnia zachowuje nowoczesny i harmonijny wygląd.

Trwała_i_nowoczesna_kuchnia_z_funkcjonalnymi_akcesoriami_6.jpg  Trwała_i_nowoczesna_kuchnia_z_funkcjonalnymi_akcesoriami_7.jpg
Fot. Meble Gal

Nasza usługa jest dwutorowa: oferujemy przygotowanie projektu kuchni i jej wykonanie bądź też klient może przyjść do nas z już gotowym projektem, który my następnie realizujemy. W każdym z tych przypadków staramy się, aby kuchnia miała jak najbardziej funkcjonalne i odpowiednio dopasowane do niej wyposażenie wewnętrzne, a także była oparta na dobrej jakości materiałach i akcesoriach  ? podsumowuje p. T. Gal.

Zobacz inne kuchnie wykonane przez firmę Meble Gal:

 

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów szkieletowych

Gotowe projekty stajni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95