kuchnieportal

Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz

W dniach 3 – 5 października 2014 odbędą się w Szczecinie 23. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, meblami oraz nowatorskim wyposażeniem wnętrz.

W programie nie zabraknie innowacyjnych produktów młodych polskich projektantów oraz architektów wnętrz. To doskonała okazja do skorzystania z bezpłatnych porad oraz omówienia własnych pomysłów. Zaprezentowane zostaną także prace znanych designerów, m.in. regał Rajmunda Hałasa czy fotel bujany Karola Starczewskiego.

Targi są też okazją do wzięcia udziału w seminariach, warsztatach oraz wykładach.  To ciekawe wydarzenie zarówno dla pracowników z branży, zainteresowanych trendami w dziedzinie designu oraz wszystkich tych, którzy chcieliby poznać zasady projektowania i urządzania wnętrz.

W programie targów znajdują się także Strefa Wnętrz Komercyjnych. Związane jest to z rosnącym zapotrzebowaniem na dobrze zaprojektowane biura, sklepy, gabinety, sale konferencyjne oraz hotele. W części pokazowej zostanie przedstawiona aranżacja sklepu odzieżowego, stworzona w zgodzie z najnowszymi trendami.  

Źródło: materiały prasowe.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95