kuchnieportal

Targi TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE

W dniach 28-29 marca 2015 roku w Jaworznie odbędzie się kolejna edycja Targów TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE. Wydarzenie poświęcone jest prezentacji nowości z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. 

 

Na Targach TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE swoją ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt firm, których przedstawiciele będą służyć fachowym doradztwem i szczegółowymi informacjami na temat swoich produktów. Targi to niepowtarzalna szansa dla osób, które budują, remontują lub urządzają swoje mieszkanie, aby w jednym miejsc zapoznać się ofertą wielu firm oraz zamówić produkty po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Na targach zostaną pokazane innowacyjne rozwiązania dotyczące wykorzystania materiałów budowlanych, instalacyjnych czy też wyposażenia wnętrz. Uczestnicy targów będą mogli również wziąć udział w konferencji organizowanej przez firmę RISER Domy z Jaworzna ?A, B, C Budowania Domu Energooszczędnego? oraz w atrakcyjnych konkursach przygotowanych dla zwiedzających i wystawców.

Patronem medialny targów TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE jest serwis kuchnieportal.pl. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.promocja-targi.pl
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95