kuchnieportal

Targi TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE – podsumowanie

W dniach 28-29 marca  w Jaworznie odbyła się 18. edycja Targów TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE. Wydarzenie zgromadziło ponad 80 wystawców oraz około 3 tysięcy zwiedzających. 

\"targi_jaworzno.jpg\"
 

Na targach zaprezentowały się firmy z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej oraz wyposażenia wnętrz. Odwiedzający mieli niepowtarzalną okazję, aby w  jednym miejscu zapoznać się z produktami niezbędnymi do wybudowania, wykończenia i aranżacji domu.

W czasie targów rozstrzygnięto konkursy dla wystawców w trzech kategoriach:

  1. Nagroda w panelu produkty ?Jakość i innowacyjność?
  2. Kreatywna prezentacja produktu na stoisku firmowym
  3. Nagroda organizatora

W pierwszej kategorii wyróżnione zostały firmy XENAKIS ŚWIĘTOCHŁOWICE za prezentację osiedla mieszkaniowego BURSZTYNOWE oraz WZGÓRZE Mazurek ?Jacek Mazurek Jaworzno za drzwi Termo Prestige Firmy WIKĘD. W drugiej –  firmy Merkury z Kalwarii Zebrzydowskiej, Geo-Industrial Sosnowca i RISER Domy z Jaworzna. Natomiast nagrodę organizatora zdobyły firmy EKOSUN za prezentację Ogniwa Fotowoltaicznego ? produkcja prądu ze Słońca oraz Gamebo Domy za pokazanie ściany zewnętrznej o przenikalności 0,0093m/ m. kw  w domu pasywnym  Gamebo 88.

Patronem medialnym wydarzenia był serwis kuchnieportal.pl.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95