kuchnieportal

Targi Meble Polska 2016 już w marcu!

Targi Meble Polska 2016 już w marcu!

Od 8 do 11 marca 2016r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Meble Polska. Jest to największe wydarzenie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród kilkunastu grup tematycznych znajdują się również meble kuchenne. 

Targi_Meble_Polska_2016.jpg

Targi Meble Polska to najważniejsze w Polsce wydarzenie branży meblowej gromadzące przedstawicieli branży z kraju i z zagranic  Od 2010 roku targi odbywają się w formie kontraktacji, przez co skupiają wyłącznie osoby i firmy  związane z branża meblarską. O jego randze świadczą liczni wystawcy i zwiedzający: ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 20.000 dystrybutorów mebli z około 45 krajów – prawie co trzeci zwiedzający pochodził z zagranicy.

Zobacz też gotowe projekty domów w nowoczesnych i tradycyjnych technologiach: 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych

Targi stanowią okazją, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu osób związanych z branżą meblarską, stając się platformą umożliwiającą budowanie relacji handlowych. Zwiedzający targi mogą natomiast w jednym miejscy zapoznać się z propozycjami polskiego i zagranicznego przemysłu meblarskiego.

Zakres tematyczny TMP

Na targach Meble Polska jak co roku będzie można zobaczyć szeroką gamę produktów wyposażenia wnętrza. Zostały one podzielone na kilka grup tematycznych:

  • meble mieszkaniowe ? w tym segmencie zostaną zaprezentowane m.in.: biurka, mebel wypoczynkowe, dziecięce i młodzieżowe, segmentowe i do przedpokoju, meble do sypialni, łóżka, materace, regały i szafy;
  • meble stylizowane ? wśród nich zobaczymy fotele, komody, krzesła, stoły, szafy, kanapy i witryny;
  • meble rattanowe i wiklinowe ? m.in.  stoły, fotele, komody;
  • meble łazienkowe ? m.in. szafki i toaletki.

Ponadto zakres tematyczny wydarzenia obejmuje meble ogrodowe i turystyczne, meble do pomieszczeń użyteczności publicznej, projektowanie (np. komputerowe systemy do projektowania wnętrz), wydawnictwa branżowe i usługi (m.in. stolarskie, tapicerskie i transportowe).

Targi_Meble_Polska_2016_2.jpg

Na targach swoją ofertę zaprezentują również producenci i dystrybutorzy mebli kuchennych. W ramach tej grupy tematycznej będzie można zobaczyć stoły, krzesła, taborety, segmenty kuchenne, zabudowę kuchenną i inne elementy wyposażenia kuchni.

Wydarzenia towarzyszące: HOME DECOR i arena DESIGN

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również dwa inne wydarzenia branżowe: targi HOME DECOR i arena DESIGN. W ramach pierwszego z nich zostaną pokazane elementy wyposażenia wnętrz, m.in. dekoracje, oświetlenie, tekstylia i ceramika. arena DESIGN służy natomiast prezentacji najnowszych trendów w dziedzinie design, łącząc biznes ze sztuką użytkową.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie targów.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95