kuchnieportal

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD – podsumowanie

W niedzielę, 29 marca dobiegła końca XXIX edycja Targów TARBUD. W tym roku pod zabytkową kopułą Hali Stulecia we Wrocławiu zgromadziło się blisko 200 wystawców oraz ponad 8000 odwiedzających. Największą popularnością cieszyła się strefa wyposażenia i dekoracji wnętrz.

\"targi_tarbud.jpg\"

Na Targach prezentowały się w głównej mierze firmy z branży budowlanej oraz dekoracji i wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia przedstawione zostały najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania przestrzeni oraz nowego podejścia do architektury. W tym roku szczególne uznanie zdobyła ekspozycja modułowego, jednorodzinnego domu szkieletowego o drewnianej konstrukcji firm Jarpol i Limba.

W trakcie Targów odbywały się również liczne warsztaty, szkolenia oraz pokazy.  Wśród warsztatów najpopularniejsze okazały się zajęcia ze stolarki dla kobiet. Chętnych nie zabrakło również na szkoleniach z Home Stagingu, czyli profesjonalnego przygotowywania domów i mieszkań do sprzedaży i pod wynajem.

targi_tarbud_2.jpg

Podczas wydarzenia zorganizowane zostały dwa konkursy dla wystawców. Pierwszym z nich był konkurs na Najciekawszą Aranżację Stoiska Targowego. Pierwsze miejsce zajął Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich  KOGENERACJA S.A.  za wielofunkcyjną przestrzeń, która pozwalała nie tylko na obsługę klientów, ale również organizację spotkań biznesowych oraz zapewnianie atrakcji dla najmłodszych. Drugim miejscem poszczycić się może firma TEAM PLAST a trzecim ?Ziółkowski ? Detale Architektoniczne? i Andrzej Chałat  – Pracownia Sztukatorska.

W drugim konkursie na Produkt Targów TARBUD 2015 zwyciężył Hybrydowy System Pompy Ciepła Daikin, reprezentowany przez firmę SOLTHERM. Komisja doceniła nowoczesne, w pełni zautomatyzowane urządzenie grzewcze, które łączy powietrzne pompy ciepła z instalacjami starego typu. Drugim miejscem poszczycić się może Przedsiębiorstwo Produkcyjno ? Handlowo – Usługowe FIX Joanna Frąckowiak  za specjalistyczny montaż okien do domów energooszczędnych i pasywnych. Ostatnie miejsce na podium przypadło natomiast Zakładowi Produkcji Urządzeń Grzejnych IZOTERMA za stworzenie systemu ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych panelami promiennikowymi podczerwieni IZOTERMA.

W przyszłym roku Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD będą obchodzić jubileuszową, XXX edycję. Organizator w odpowiedzi na zmieniające się wymagania i potrzeby wystawców oraz gości zapowiada nową formułę wydarzenia a także szereg atrakcji i niespodzianek. Już teraz serdecznie zapraszamy kolejną edycję w przyszłym roku.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95